toyotabank

Linki sponsorowane

Konto osobiste bez karty płatniczej – oferta Toyota Banku

8 marca 2012 Skomentuj

Praktycznie każda umowa podpisywana z bankiem o prowadzenie rachunku osobistego, obejmuje także dedykowaną do konta kartę płatniczą. Nie wszyscy jednak używają „plastików” w codziennym życiu. Z racji podpisanej umowy, posiadanie karty debetowej podwyższa znacząco miesięczny koszt prowadzenia rachunku osobistego. Wciąż istnieje duża grupa klientów

Kredyt na używany samochód w Toyota Bank

9 września 2011 1 komentarz

Banki, które kredytują zakup używanych aut stawiają głównie warunek dotyczący wieku samochodu. Na przykład w Toyota Banku wiek używanego samochodu wraz z okresem kredytowania nie mógł przekraczać 12 lat. Jednak przeciętny Polak kupuje starsze samochody. Toyota Bank postanowił zatem zmienić dotychczasowe zasady kredytowania. Od tej pory takie kredyty są udzielane na zakup używanego samochodu, którego wiek łącznie z okresem kredytowania

Plan depozytowy + 19 w Toyota Banku

8 września 2011 Skomentuj

W mass mediach rozpoczęła się kampania reklamowa nowego produktu oszczędnościowego w Toyota Banku-planu depozytowego. Kampania będzie widoczna w takich stacjach telewizyjnych jak TVN CNBC, TVN 24 i w radiowych: Trójka, Radio Zet, Tok FM. Zalety tego produktu będą przedstawione także w wagonach warszawskiego metra. Autorem kampanii reklamowej jest agencja Legend Group. Zaletą planu depozytowego jest fakt, iż klient nie zamraża pieniędzy

Konto Click w Toyota Bank – rachunek bankowy dla młodzieży

4 września 2011 Skomentuj

Odpowiednie podejście dzieci do pieniędzy powinno być kształtowane przez rodziców od najmłodszych lat. Nie jest to prosta sprawa. Wszystko zależy od sytuacji materialnej rodziców i ich sposobu zarządzania pieniędzmi. Kształtowanie dobrych nawyków finansowych u dzieci można rozpocząć od założenia im młodzieżowego rachunku w banku.

Kredyt na Land Cruisera – letnia promocja w Toyota Bank

7 sierpnia 2011 Skomentuj

Polski rynek samochodowy nie jest atrakcyjny z punktu widzenia producentów aut. Nasze społeczeństwo nie należy do najzamożniejszych, jednak ten stan rzeczy zmienia się powoli-Polska jest tzw. rynkiem wschodzącym. Jeśli chodzi o nowe samochody  to od początku roku zarejestrowano ich w Polsce 160500 sztuk. W analogicznym okresie Polacy zgłosili nabycie blisko 390000 używanych

Najlepszy kredyt na nową Toyotę

1 lipca 2011 1 komentarz

Toyota Bank przygotował w okresie letnim atrakcyjną ofertę kredytów na nowe modele Toyoty. Do końca lipca bieżącego roku klienci mogą skorzystać z taniej pożyczki np. na nową Toyotę Auris lub Yaris. Proponowany przez bank kredyt otrzymamy bez prowizji i odsetek. Jest to kupno nowego samochodu w systemie jednoratowym. Na początku wpłacamy 50 lub 60 procent wartości samochodu, a resztę spłacamy po roku lub dwóch latach.

Kredyt samochodowy Atut Toyota Bank Polska SA – na Lexusa

3 maja 2011 Skomentuj

Informacje i opinie o kredytach Atut Toyota Bank Polska S.A.

Toyota Bank Polska SA specjalizuje się w udzielaniu kredytów na zakup nowych samochodów marki Lexus i Toyota. Bank pomaga również w finansowaniu zakupu aut używanych.

Toyota Bank Polska SA

2 maja 2011 4 komentarze

Informacje i opinie o banku Toyota Bank Polska S.A.

Toyota Bank Polska SA należy do międzynarodowej grupy Toyota Financial Services. TFS działa w 30 krajach na całym świecie. Grupa rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku w Sydney.

Konto hybrydowe Toyota Bank Polska SA

2 maja 2011 Skomentuj

Informacje i opinie o kontach hybrydowych Toyota Bank Polska S.A.

Jest to połączenie tradycyjnego rachunku osobistego z kontem oszczędnościowym. Za pomocą podstawowego rachunku bankowego dokonujemy codziennie różnego rodzaju płatności (np. rachunki za prąd) oraz gromadzimy bezpiecznie nasze dochody.

Konto osobiste z kartą Toyota Bank Polska SA

2 maja 2011 Skomentuj

Informacje i opinie 0 kontach osobistych z kartą Toyota Bank Polska S.A.

Konto osobiste z kartą w Toyota Bank Polska SA zostało zwycięzcą rankingu przeprowadzonego przez Dziennik Gazety Prawnej na najlepsze konto internetowe.