Ranking najlepszych Polskich banków

Ranking najlepszych banków w Polsce online.

Szukasz najważniejszych i najbardziej aktualnych informacji o bankach w Polsce? Jeśli tak to doskonale trafiłeś. Ranking ten przedstawia zestawienie najważniejszych informacji o każdym z banku, tak żeby potencjalny klient mógł zorientować się jakie produkty są dostępne w ofercie banku. Tym samym w rankingu banków znajdziesz także wiadomości o pożyczkach, kredytach, innych usługach finansowych, jak i samych placówkach, wzbogacone często o komentarze i opinie klientów, którzy już korzystają z jego usług.

Przedstawiamy niezależny ranking dotyczący Polskich banków. Ranking online tworzony jest przez użytkowników serwisu, a za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.8/10 (11 votes cast)
Ranking najlepszych Polskich banków, 7.8 out of 10 based on 11 ratings

5 Replies to “Ranking najlepszych Polskich banków”

 1. Bardzo mi się podobają te wątki – są bardzo pomocne dla zwykłych ludzi takich jak ja. Tym razem wybieram kredyt samochodowy, ale zależy mi też na dobrej opinii banku i spokojnej współpracy.

 2. Zastanawiam się, czy ten ranking jest sztucznie kreowany przez redaktorów bise, czy przez internautów ?
  Mnie interesuje prawdziwy ranking banków wybieranych przez zwykłych klientów. Dobrze by było gdyby to był aktualny ranking – czyli na rok 2012.
  Czy możecie napisać jak wybierane są te najlepsze banki ?

 3. Ranking Banków to bardzo przydatna sprawa. Dobrze prowadzony i niezależny spis może być niezwykle pomocny dla klientów.
  Jeśli mam coś powiedzieć o Waszym rankingu to raczej bieda. Szukałem czegoś z dobrymi opisami i komentarzami.
  Sugeruję Wam rozbudować ten dział i pozwolić go tworzyć internautom.
  Tylko dobrze rozplanujcie wszystko, żeby wiadomości przedstawiać czytelnie. Ja przykładowo szukam dobrego banku, aby wziąć w nim kredyt hipoteczny i o tym chciałbym czyta ć.

 4. Internetowe rankingi bankowe to duże udogodnienie dla wszystkich osób korzystających z usług finansowych podmiotów bankowych. Mówię oczywiście o rankingach tworzonych przez samych internautów-poprzez oddawanie głosów i klikanie w „gwiazdki”. Niezależne rankingi pozwalają wybrać najlepszą instytucję do zarządzania naszymi pieniędzmi. W Polsce mamy naprawdę duży wybór banków o różnym profilu działalności. Najczęściej korzystamy jednak z banku, który obsługuje konto naszego pracodawcy-z wiadomych względów; pensja trafia szybciej nią na konto w obcym banku. Oceny i opinie klientów o danych placówkach bankowych są na wagę złota. Większość Internautów kieruje się takimi informacjami-nawet jeśli są jednym wielkim kłamstwem. Dlatego tak ważne jest dokładne czytanie treści wszelkich komentarzy. Być może natrafimy na zdenerwowanego klienta, który nie do końca będzie obiektywny.

 5. Moim skromnym zdaniem wybór banku to za poważna sprawa, żeby kierować się opiniami przypadkowych użytkowników Internetu. Chyba, że istnieje specjalnie poświęcony temu serwis internetowy. Ja z całą odpowiedzialnością polecam niniejszą stronkę. Trafiają tutaj zwykli klienci banków-zadowoleni, bądź nie. Bise.pl zawiera opisy bardzo wielu ofert bankowych. Jest to wartość dodana tego portalu. Przy okazji szukania opinii o danym banku. Mamy do dyspozycji opis i całościową ocenę oferty produktowej instytucji finansowej. Tak naprawdę wszystkie banki działają na podstawie podobnych procedur i systemów transakcyjnych. Poszczególne banki może wyróżniać zatem profesjonalny personel, misja banku oraz rzetelne podejście bankowców do wykonywanego zawodu. Są to kluczowe elementy, które powinny być doskonałą rekomendacją usług bankowych, a nie przypadkowe, negatywne opinie klientów, którym np. bank odmówił kredytowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv