Raiffeisen bank

Linki sponsorowane

Realizacja płatności masowych w Raiffeisen Banku

12 września 2011 Skomentuj

Raiffeisen Bank korzysta z outsourcingu w ramach Systemu Identyfikacji Płatności. Firmą współpracującą jest eSourcing. Jest to podmiot specjalizujący się w oferowaniu najnowocześniejszych rozwiązań dla sektora bankowego. Za pomocą Systemu Identyfikacji Płatności, banki obsługują płatności masowe. Jest to zwrot banku w stosunku do osób wykonujących dziennie

Zarabianie na kursie Franka – lokaty strukturyzowane w Raiffeissen Bank

8 sierpnia 2011 Skomentuj

Zapewne wiele jest osób w naszym kraju, które zraziły się do franka szwajcarskiego. Mamy tutaj na myśli kredytobiorców hipotecznych w tej walucie. Jednak Raiffeissen Bank daję możliwość rekompensaty za straty spowodowane wysokim kursem franka szwajcarskiego. Jak wiadomo gospodarka podlega sinusoidalnym zmianom. Istnieje nadzieja, że zła sytuacja na rynkach

Lokata 3 miesięczna w Raiffeisen Bank

31 lipca 2011 Skomentuj

Oprocentowanie lokaty kwartalnej w Raiffeisen Banku należy do najwyższych na polskim rynku depozytów. Jest to lokata z dzienną kapitalizacją odsetek co sprawia, że nie zapłacimy podatku od zysków kapitałowych. Bank w ostatnim czasie podwyższył oprocentowanie tej lokaty. Od tej pory klienci Raiffeisen Banku mogą pomnażać środki pieniężne na lokacie 3 miesięcznej oprocentowanej na 5,51 procent netto. Stawka ta odpowiada standardowej lokacie na 6,8 procent brutto w skali roku.

Sposób na drogiego Franka i wysokie raty – waluty w Raiffeisen Bank

18 lipca 2011 Skomentuj

Słabnąca waluta naszego kraju to już nie tylko problem posiadaczy kredytów we frankach szwajcarskich lecz także kredytobiorców w europejskiej walucie. Rosnące miesięczne raty kredytów w obcej walucie (w szczególności we frankach szwajcarskich) sprawiły, że osoby poszukują sposobów na pozyskiwanie taniej waluty. Raiffeisen Bank postanowił wyjść naprzeciw klientom

Kredyt samochodowy w Raiffeisen Bank

13 lipca 2011 Skomentuj

W pierwszym półroczu bieżącego roku w Polsce największą popularnością wśród kupujących nowe samochody cieszyły się takie marki jak Skoda, Opel, Toyota, Fiat i Renault. Jeśli chodzi o modele to najbardziej rozchwytywana przez polskich konsumentów była Skoda Octavia, i Skoda Fabia.

Linia kredytowa w rachunku bieżącym dla firm Raiffeisen Bank Polska SA

27 kwietnia 2011 Skomentuj

Informacje i opinie o linii kredytowej dla firm w banku Raiffeisen Bank Polska S.A.

Linia kredytowa w rachunku bieżącym to dokonała odpowiedz banku na zapotrzebowanie firm na szybką gotówkę.

Lokaty terminowe Raiffeisen Bank Polska SA

27 kwietnia 2011 Skomentuj

Informacje i opinie o lokatach terminowych w banku Raiffeisen Bank Polska S.A.

W dobie wysokiej inflacji w naszym kraju, napędzanej spekulacją na rynku żywnościowym i surowcowym trudno jest znaleźć lokatę terminową efektywnie pomnażającą nadwyżki finansowe.

Rachunek firmowy Raiffeisen Bank Polska SA

27 kwietnia 2011 Skomentuj

Informacje i opinie o rachunkach firmowych w banku w Raiffeisen Bank Polska S.A.

Rachunki firmowe w tym banku zostały zróżnicowane ze względu na specyfikę sektora w którym działa dana firma i jakie wykazuje potrzeby.

Kredyt mieszkaniowy Raiffeisen Bank SA

27 kwietnia 2011 3 komentarze

Informacje i opinie o kredytach mieszkaniowych w banku Raiffeisen Bank SA

Oferta kredytu mieszkaniowego w Raiffeisen Banku Polska SA przeznaczona jest dla osób z dochodami miesięcznymi powyżej 3000 zł netto.

Kredyt Konsumpcyjny Raiffeisen Bank Polska SA

27 kwietnia 2011 Skomentuj

Informacje i opinie o kredytach konsumpcyjnych w banku Raiffeisen Bank Polska S.A.

Środki z kredytu konsumpcyjnego w Raiffeisen Bank Polska SA mogą być przeznaczone na dowolny cel. Polacy lubią „żyć na kredyt”.