Najlepsze kredyty dla studentówLinki sponsorowane

Wydawałoby się, iż karta kredytowa to produkt finansowy skierowany do osób osiągających miesięczne dochody. W dzisiejszych czasach oferta banków jest na tyle atrakcyjna, że oferuje karty kredytowe także dla studentów. Jest to zatem kolejny sposób, oprócz kredytu studenckiego na zdobycie pieniędzy w okresie studiowania. Banki obecne na polskim rynku, które posiadają w swojej ofercie karty kredytowe dla żaków to między innymi: PKO BP, Bank Zachodni WBK, mBank, Kredyt Bank,  Bank BPH i ING Bank Śląski. W tych instytucjach studenci mogą otrzymać limity kredytowe od 500 zł do 2 tys. zł.

Najmniejszy limit ustalił ING Bank Śląski(500 zł). Tutaj studenci po ukończeniu pierwszego roku, aby otrzymać finansowe wparcie muszą okazać zaświadczenie, że są na utrzymaniu rodziców. Bank BPH zaoferuje studentom limit na poziomie tysiąca złotych. Jednak wymagania są bardziej rygorystyczne: wymagana jest deklaracja miesięcznych wpływów na poziomie 500 zł, ukończenie 2 roku studiów oraz średnia ocen z poprzedniego semestru powyżej 3,5. Największy bank w Polsce-PKO BP dysponuje kartą kredytową z limitem 1 tysiąca złotych Mogą ją zdobyć posiadacze ROR-u w tym banku i zarazem studenci po 1 roku studiów. Bank wymaga także wpływów w wysokości 400 zł na rachunek osobisty od co najmniej 3 miesięcy. Najatrakcyjniejszą kartę kredytową studenci otrzymają w Kredyt Banku. Mianowicie limit na „plastiku” wynosi 2 tysiące złotych. Należy jedynie ukończyć 2 semestry studiów i regularnie wpłacać na konto min. 400 zł. Mniej rygorystycznie do studentów podchodzi również Bank Zachodni-karta kredytowa dla z limitem 1500 zł dostępna już po pierwszym roku studiów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
23 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Zyski banków w Polsce

W Polsce działa blisko 70 banków-licząc razem oddziałami zagranicznymi. Zysk netto całego sektora bankowego w naszym kraju wyniósł na koniec...

Zamknij