Na czym polega usługa BILIX? – płacenie za rachunki on-lineLinki sponsorowane

BILIX jest to usługa oferowana przez banki za pomocą serwisu internetowego. Jest to bardzo duże ułatwienie jeśli chodzi o opłacanie rachunków i wszelakich faktur. Każdemu z nas zdarza się czasem zapomnieć zapłacić za rachunki w terminie. Jak wiadomo do Biura Informacji Kredytowej można już trafić mając zadłużenie na kwotę 200 zł. Warto więc szczegółowo śledzić terminy comiesięcznych zobowiązań. Dzięki usłudze BILIX, klient bankowości internetowej ma możliwość wglądu do faktur i rachunków w jednym miejscu. Bowiem otrzymuje na konto w formie elektronicznej faktury, rachunki oraz inne dokumenty takie jak bilingi czy informacje o ofertach produktów. Co więcej z e-konta można uregulować wszystkie płatności dosłownie jednym kliknięciem myszki w komputerze.

BILIX staje się także użyteczny podczas wyjazdów, czy wakacji. Przykładowo podczas wyjazdu zagranicznego okazało się, iż ze względu na zaległą fakturę abonamentu za telefon operator zablokował połączenia wychodzące. Taką sytuację rozwiąże całodobowy dostęp do e-konta w ramach usługi BILIX. Korzyści z elektronicznych faktur to przede wszystkim:
– oszczędność czasu
– wygoda
– całodobowa kontrola nad płatnościami
– niezawodność(bezpieczeństwo)
– ochrona środowiska
BILIX w Polsce powoli staje się standardem i oferuje go coraz więcej banków-szacuje się, że dostęp do tej usługi ma już blisko 10 milionów klientów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
7 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Moneyback – zwrot pieniędzy za zakupy kartą Visa Eurobank

Usługa moneyback jest ostatnio niezwykle popularna. Klienci coraz częściej przy wyborze konta osobistego zwracają uwagę nie tylko na to czy...

Zamknij