Jak szybko zapłacić rachunki w bankuLinki sponsorowane

Banki proponują różne usługi finansowe. Również takie, które w dużym stopniu ułatwiają nasze życie. Każde gospodarstwo domowe ma do czynienia z regulowaniem comiesięcznych rachunków za energię, gaz, czynsz oraz za wywóz śmieci. Wiele banków chce oszczędzić klientom dyskomfortu związanego z opłacaniem rachunków np. na Poczcie. Tym samym w banku można na przykład ustanowić zlecenie stałe lub polecenie zapłaty. Dyspozycja zlecenia stałego jest dobrym sposobem na cykliczne opłacanie rachunków ze stałą kwotą.

Bank taki przelew wykonuje wielokrotnie do tego samego odbiorcy, w ustalonym terminie(np. abonament za telewizję kablową). Przy kwotach zmieniających się cyklicznie(np. rachunki za prąd), najlepiej jest złożyć dyspozycję polecenia zapłaty. Taki przelew zostanie wykonany wówczas, gdy do banku dotrze informacja o kwocie do zapłaty(od wskazanego usługodawcy).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
20 lutego 2012


Podobne


Tagi ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy można zrezygnować z telefonów od banków?

Każda placówka bankowa otrzymuje od centrali plany sprzedażowe. Do realizacji tych planów oddelegowani są poszczególni pracownicy banków. Istnieją różne sposoby...

Zamknij