Gdzie można zamówić terminal płatniczy do sklepu?Linki sponsorowane

W Polsce utrzymuje się wzrostowy trend użytkowników kart płatniczych. Jak pokazują statystyki, ponad 20 milionów naszych rodaków decyduje się na realizację płatności bezgotówkowych. Coraz więcej zwolenników zyskują karty płatnicze wydawane w technologii PayPass- możliwość dokonywania płatności do 50 zł bez podawania kodu PIN.

Punktom usługowo-handlowym nie pozostaje nic innego jak wykorzystać ten potencjał rynkowy. Jak narazie tylko 150 tysięcy podmiotów z sektora MŚP umożliwia klientom w swoich punktach płacenie kartą. Millennium Bank postanowił zachęcić klientów biznesowych do korzystania z terminali płatniczych. Oferuje współpracę z firmą First Data Polska-jest to najdłużej działająca organizacja obsługująca płatności dokonywane „plastikiem”. First Data Polska posiada 100 procent praw do doskonale nam znanej marki POLCARD. Oferta Millennium Banku to przede wszystkim ułatwione kontakty z dostawcą tego typu usług. Po podpisaniu umowy, First Data Polska zobligowana jest do zainstalowania specjalnego terminalu w ciągu 5 dni roboczych, w danym punkcie usługowo-handlowym.
Zalety instalacji terminali płatniczych w sklepach:
– nowoczesna obsługa klientów
– wygodne dokonywanie płatności
– większa grupa klientów
– bezpieczeństwo transakcji
– wyższe obroty

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.5/10 (11 votes cast)
Gdzie można zamówić terminal płatniczy do sklepu?, 5.5 out of 10 based on 11 ratings
19 października 2011


Podobne


Tagi


10 opinie o Gdzie można zamówić terminal płatniczy do sklepu?

  szukam gdzie znaleźć jakiś naprawdę dobry i niezależny ranking w którym można porównać najlepsze terminale płatnicze jakie można zainstalować w sklepach. nie do końca się na tym znam , a chcę w końcu w moim sklepie spożywczym zainstalować terminal do płacenia kartami kredytowymi. Jeśli znacie jakieś i możecie polecić to piszcie jaki terminal do płatności kartą debetową mam w swoim lokalu zamontować żeby nie dokładać za dużo do marży bo wiadomo, że karta wiąże się z opłatami dla banku i operatora terminala.

  ranking terminali płatniczych w polsce
  15 maja 2012 o 10:03

  Szczególnie pożyteczny artykuł dla „kupców” z mniejszych miejscowości. Szlag mnie trafia jak w sklepie stoję przy kasie i nie mogę zapłacić kartą. Jestem przyzwyczajony do tego, że w portfelu noszę jedynie niezbędne dokumenty i kartę płatniczą-dodam, że wydawaną w technologii PayPass. Dla mnie sklepy bez terminali płatniczych powinny być wykluczone. Żyjemy w czasach transakcji bezgotówkowych, gdzie karty płatnicze przyjmują różne formy np. w postaci naklejek na telefon lub breloka do kluczy. Sklep bez możliwość zapłaty za zakupy kartą jest sto lat za……

  zapłata kartą płatniczą
  15 maja 2012 o 20:14

  Czy ktoś z internautów może mi polecić prosty terminal do małej restauracyjki nad morzem. Sezon za pasem a ja jeszcze nie mam wszystkiego. Interesuje mnie właśnie umowa terminowa na ten terminal.

  Dobry i Tani Terminal płatniczy
  21 maja 2012 o 13:21

   polecam w Polbanku, 693-714-052

   dominika
   23 maja 2012 o 22:55

   Polbank ma ukrte koszty, trzeba założyć konto i wiele innych paskudnych rzeczy. Ja jestem brokerem, mam 5 ofert. Mam również ofertę sezonową.

   513352215
   http://terminalekartowe.pl

   TERMINALE PŁATNICZE
   24 maja 2012 o 11:31

  Czas przyszedł i na mój sklepik, żeby zainstalować w nim terminal płatniczy. Nie będę robił wielu transakcji. Może wyjdzie tego kilkanaście dziennie. Sumy raczej w okolicach 250 zł.
  Proszę zaproponujcie jakiś dobry terminal płatniczy.

  Jaki wybrać terminal płatniczy
  21 listopada 2012 o 13:33

  Z Elavon współpracuję juz od 4 lat i zero problemów. Terminal z tego co pamiętam zawiódł mnie raz (elektronika ma prawo też się popsuć), ale wymienili mi na nowy następnego dnia. W ciągu trwania współpracy ani razu nie podnieśli mi kosztów oraz nie dopatrzyłem się żadnych urytych/innych kosztów. Koszty są zgodne z tym co mówił handlowiec. Być może trafiliście na niedoświadczonych handlowców. Ja polecam swojego, z którym kontakt mam do dzisiaj (tel. 695-399-033). Elavon jak najbardziej jest OK. Niemam z nimi żadnych problemów

  michał
  15 stycznia 2013 o 12:05

  Witam! Mam pytanie, czy osoba prywatna w nie mająca żadnej działalności gospodarczej, może miec terminal płatniczy do załadowywania kont telefonów komórkowych? Poprosze o odpowiedź. Dzięki i pozdrawiam.

  Krzysztof
  22 września 2013 o 19:37

  od czasu publikacji artykułu nastąpiło kilka zmian w tym uregulowanie stawki interchange, nowelizacja ustawy miała miejsce na początku 2015r i była to już duga obniżka. Obecnie mamy jedne z najniższych stawek w Europie, co powinno się przełożyć na niższe koszty procesowania transakcji terminalowych. Warto zerknąć do własnych warunków handlowych i porównać obecną ofertę rynkową. Zapraszam na swój blog ekspertfirmowy.pl

  Daniel Majewski
  15 listopada 2015 o 15:30

  Oferta warta uwagi to firma PaySquare. Przelewają pieniądze już następnego dnia od transakcji.

  Na stronie pay-card.pl otrzymujesz od ręki szczegółową ofertę od handlowaca na czacie.

  Polecam

  Pay-card.pl
  5 sierpnia 2016 o 13:09

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Praktyki letnie w banku Citi Handlowym – rekordowa liczba zgłoszeń

Zakończył się proces zgłaszania na praktyki letnie w Citi Handlowym. Tegoroczny nabór przyniósł rekordową liczbę zgłoszeń. Zgłosiło się dwa tysiące...

Zamknij