Dla kogo jest dostępna bankowość mobilna Inteligo?Linki sponsorowane

Z usług bankowych Inteligo w telefonie komórkowym mogą się cieszyc posiadacze klasycznych komórek oraz pierwszych telefonów komórkowych z dotykowymi ekranami. Niezbędnym warunkiem jest przeglądarka internetowa w telefonie. Bankowość mobilna Inteligo jest zgodna zarówno z klasycznymi systemami komórkowymi jak i z systemami, w które wyposażone są popularne obecnie smartfony.

Jakie usługi oferuje serwis bankowości mobilnej Inteligo?

Po pierwsze możemy zaczerpnąć wiedzy na temat promocji bankowych oraz wszelkich aktualności. Z mobilnym systemem znajdziemy także najbliższe bankomaty. Bankowość mobilna to możliwość zarządzania własnymi środkami pieniężnymi zgromadzonymi na rachunku bankowym. Inteligo za pomocą telefonu komórkowego pozwala na realizację przelewów, przegląd historii oraz salda konta, złożenie wniosku o debet, wysłanie potwierdzenia przelewu. „Mobilne Inteligo” daje możliwość skorzystania także z usługi SMSMoney i  EmailMoney.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
27 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto Witalne dla klientów indywidualnych w Banku BNP Paribas – „Poczuj moc wsparcia”

9 czerwca 2011 roku rozpoczęła się telewizyjna kampania reklamowa realizowana pod nową marką BNP Parbas. Kampania promuje ofertę Konta Witalnego...

Zamknij