Czy można przenieść konto i zachować numer rachunku bankowego?Linki sponsorowane

Czy po przeniesieniu konta do innego banku nastąpi zmiana numeru rachunku?
Rynek usług bankowych w Polsce jest bardzo szeroki. Banki prześcigają się cały czas w nowych promocjach i zwolnieniach z opłat. Trudno jest dzisiaj szukać rachunków bankowych za które trzeba uiścić miesięczną opłatę za prowadzenie. Oferta ROR-u często wzbogacona jest o atrakcyjne produkty ubezpieczeniowe i liczne programy lojalnościowe.

Nie ma większych utrudnień jeśli chodzi o przeniesienie środków pieniężnych z jednego banku do drugiego. Wszystko zależy od woli klienta i poziomu jego zadowolenia z usług bankowych. Niektóre banki nawet same pomagają w takim procederze tzn. w procesie przenoszenia konta do innego banku. Zmianę banku prowadzącego nasz ROR nie powinniśmy łączyć z przenosinami tego samego numeru rachunku osobistego. Po podpisaniu umowy z innym niż dotychczas bankiem, klient otrzyma nowy numer konta-zgodny z numeracją w danej instytucji finansowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 1.0/10 (2 votes cast)
Czy można przenieść konto i zachować numer rachunku bankowego?, 1.0 out of 10 based on 2 ratings
3 października 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepszy bank dla firmy – 2012 rok

Bank BGŻ otrzymał wyróżnienie w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”. Bank został doceniony przede wszystkim za szeroki wkład w rozwój...

Zamknij