Czy można negocjować warunki kredytu hipotecznegoLinki sponsorowane

Przywilej negocjowania warunków kredytów hipotecznych dotyczy jedynie osób zadłużających się na spore sumy. Zazwyczaj banki nie podają do wiadomości stawki, od której zaczynają prowadzić negocjacje. W obecnych czasach jest to ok. milion złotych.  Na co możemy liczyć po negocjacjach?. W pierwszej kolejności nasuwa się obniżona marża kredytowa i brak pobieranej prowizji.

Banki odstępują od warunków standardowego kredytowania już nawet, od kwot  rzędu 500 tysięcy złotych. Wówczas będziemy zmuszeni do skorzystania z dodatkowej oferty banku: pakiety ubezpieczeniowe, produkty inwestycyjne, rachunki bankowe lub pakiety zdrowotne. Nie należy zapominać także o ważnym dla banku wkładzie własnym oraz stabilnym zatrudnieniu. W ostateczności wszystko zależy od modelu decyzyjnego w zakresie udzielania obcego finansowania, w danym banku. Decyzja kredytowa może zapaść na szczeblu kierownictwa placówki, dyrektora departamentu lub zarządu banku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
Czy można negocjować warunki kredytu hipotecznego, 8.0 out of 10 based on 2 ratings
13 lutego 2012


Podobne


Tagi , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Bogusław Grabowski – Kandydaci na szefa Komisji Nadzoru Finansowego

Kadencja dotychczasowego szefa Komisji Nadzoru Finansowego mija 4 października bieżącego roku. Serwis internetowy Parkiet.com podał do wiadomości, iż poważnym kandydatem...

Zamknij