Czego nie obejmuje ubezpieczenie nagrobka?Linki sponsorowane

Nie musimy chyba Państwu wyjaśniać konsekwencji nienależytego prześledzenia umowy ubezpieczeniowej. Konieczne jest zapoznanie się z zakresem ochrony ubezpieczeniowej  np. nagrobka cmentarnego. Jest to szczególnie ważne, gdy dojdzie do uszkodzenia mienia-nie w każdym przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwróci nam koszty powstałej straty. Ubezpieczyciel na pewno nie jest odpowiedzialny za szkody na nagrobkach powstałe w wyniku osuwania się ziemi lub oblania pomnika woskiem ze zniczy. Ubezpieczyciel nie wypłaci nam także odszkodowania jeśli koszt powstałej straty jest nieznaczny.

Nie ma co liczyć również na ubezpieczenie elementów nagrobka, które nie są z nim trwale związane: np. dekoracje, kwiaty, znicze. Towarzystwa Ubezpieczeniowe zastrzegają sobie prawo, że jeśli szkody wyrządziły firmy pogrzebowe lub zarządy cmentarzy to odszkodowanie trzeba egzekwować bezpośrednio od tych podmiotów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
3 listopada 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Oddziały Banku BNP Paribas – zmiana wizerunku i wystroju placówek

Do końca tego roku BNP Paribas chce uruchomić 30 nowych placówek. Będą to placówki bankowe urządzone według nowego modelu, który...

Zamknij