polbank

Linki sponsorowane

Karta kredytowa Polbank

7 stycznia 2012 1 komentarz

Według portalu finansowego Money.pl, karty kredytowe w Polbanku należą do grona najlepiej zarabiających kart płatniczych w polskim sektorze bankowym. „Karty Komfortowe” w Polbanku zapewniają klientom dostęp do szybkiej gotówki bez odsetek; nawet przez 56 dni. Maksymalny limit kredytowy w przypadku tych „plastików” wynosi 50 tysięcy złotych. Jeśli kartą dokonamy zakupów na raty to okres bez odsetkowy może wynieść aż 12 miesięcy.

Co oznacza, że Polbank EFG jest objęty gwarancjami BFG

21 września 2011 Skomentuj

Od 19 września 2011 roku Polbank EFG podlega Komisji Nadzoru Finansowego. Sytuacja ta wynika z tego, że Polbank EFG przekształcił się z Oddziału Instytucji Kredytowej w bank krajowy. Od tej pory pełna nazwa banku to: Polbank EFG Spółka Akcyjna. Teraz wszystkie środki pieniężne zdeponowane przez klientów Polbanku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Mistrzowskie Konto Osobiste w Polbanku

16 sierpnia 2011 Skomentuj

Obecnie w Polsce prawie każdy obywatel posiada rachunek bankowy w banku. Choćby ze względu na wymóg prawa dotyczący przelewania przez pracodawcę wynagrodzenia pracownika na jego konto bankowe. Nie posiadając konta w banku nie otrzymamy żadnego kredytu mieszkaniowego. Zatem prędzej czy później należy się zdecydować na usługi któregoś z banków działających na polskim rynku.

Polbank

16 sierpnia 2011 8 komentarzy

Polbank EFG obecny jest w Polsce od początku 2006 roku. Bank ten należy do greckiej grupy kapitałowej EFG Eurobank Ergasias. Oferta Polbanku skierowana jest do klientów indywidualnych obejmuje między innymi kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, konta oszczędnościowe,lokaty, rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z różnorodnej oferty kredytowej i rozliczeniowej.

Lokata Wyjątkowa w Polbanku

15 sierpnia 2011 4 komentarze

Lokata Wyjątkowa to niewątpliwie depozyt przygotowany z myślą o zamożnych klientach. Minimalna kwota inwestycji w tym przypadku wynosi 100 tysięcy złotych. Natomiast maksymalnie na lokacie możemy zdeponować pół miliona złotych. Lokata Wyjątkowa, z której można skorzystać do 31 sierpnia 2011 roku oprocentowana jest 7,5 procent w skali roku. Polbank zastrzega, iż na lokacie można ulokować jedynie „nowe” środki pieniężne tzn środki,

Kredyt samochodowy w Polbanku

15 sierpnia 2011 3 komentarze

Polacy głównie kupują samochody używane. Polbank przygotował ciekawą ofertę finansowania zakupu zarówno nowego jak i używanego samochodu. Po otrzymaniu gotówki z banku na ten cel możemy samodzielnie wybrać miejsce zakupu(dealer, giełda, znajomy lub Internet). Polbank wyszedł naprzeciw klientom i nie wymaga zabezpieczenia kredytu. Zatem od dnia kupna auta kredytobiorca może nim w pełni dysponować (np. sprzedać samochód bez informowania o tym banku).

Kredyt Domowy w Polbanku

14 sierpnia 2011 Skomentuj

Oferta produktów hipotecznych w Polbanku jest na tyle bogata, że zaspokoi prawie każdą potrzebę klienta. Polbank oferuje Kredyt Domowy(można go przeznaczyć na zakup mieszkania lub na spłatę kredytu w obcym banku). Elastyczny Kredyt Hipoteczny daje możliwość dostosowywania wysokości miesięcznych rat do aktualnych możliwości budżetu domowego-jest to ważna opcja w przypadku 30 letniego horyzontu czasowego  zadłużenia hipotecznego.

Kredyt Bezpieczny w Polbanku – promocja do 30 września 2011 roku

14 sierpnia 2011 Skomentuj

Polbank oferuje posiadaczom kredytu gotówkowego-Kredyt Bezpieczny elastyczne warunki spłaty zobowiązania. Klient może sam podejmować decyzję dotyczącą wysokości miesięcznej raty i okresu jej spłaty. Warunkiem jest aby miesięcznie spłacać co najmniej 2 procent pozostałego zadłużenia. Pozostałą kwotę zadłużenia można łatwo sprawdzić na przesyłanym przez bank wyciągu.

Konto Mocno Oszczędzające – Polbank

13 sierpnia 2011 Skomentuj

Polbank oferuje konto oszczędnościowe z dość wysoką stawką oprocentowania. Mianowicie Konto Mocno Oszczędzające da zarobić, 5,25 procent w skali roku. Biorąc pod uwagę oprocentowanie najlepszych lokat na rynku to oferta konta oszczędnościowego w Polbanku znalazłaby się na czołowym miejscu wśród depozytów. Korzystne dla klienta jest również to, że bank nalicza odsetki już od 1 złotówki na koncie. Nie będzie problemu także z dostępem do nagromadzonych

Konto firmowe Polbank

13 sierpnia 2011 Skomentuj

W 2010 roku Polbank otrzymał drugi raz z rzędu nagrodę magazynu Forbes za najlepszy bank dla firmy. O przyznanym wyróżnieniu dla banku zdecydowały niskie ceny podstawowych usług, wysokie oprocentowanie depozytów i atrakcyjne kredyty dla firm. Polbank przyjął strategię budowy budowania długoletnich relacji z klientami biznesowymi.