pko bp

Linki sponsorowane

Polisa ubezpieczeniowa w PKO BP

22 stycznia 2012 Skomentuj

Największy bank w Polsce ma również w swojej ofercie tzw. polisolokaty. Ten produkt może być znów hitem w polskim sektorze bankowym. Polisy ubezpieczeniowe dają zarobić klientom więcej niż standardowe depozyty terminowe. Dodatkowo zysk kapitałowy zwolniony jest z 19 procentowego podatku Belki. W przypadku polis ubezpieczeniowych klient zyskuje podwójnie: dochód kapitałowy bez opodatkowania oraz ubezpieczenie na życie i dożycie.

Promocyjny kredyt hipoteczny w PKO BP: 15 -16 grudnia 2011

14 grudnia 2011 Skomentuj

W dniach od 15 do 16 grudnia bieżącego roku odbędą się Dni Otwarte Kredytów Hipotecznych w Banku PKO BP. W tych dniach, w każdej placówce banku będzie można zaczerpnąć fachowej i szczegółowej wiedzy na temat oferty kredytów hipotecznych PKO BP. Dni otwarte to także doskonała okazja na złożenie wniosku o kredyt hipoteczny.

Centrum Bankowości Prywatnej PKO BP – Warszawa przy ul. Pięknej

12 grudnia 2011 Skomentuj

Strategia działania PKO BP na lata 2010-2012 zakłada rozwój segmentu private banking. Bankowość prywatna ma stać na najwyższym, światowym poziomie. Powstał nawet szczegółowy model obsługi zamożnych klientów. Aspirując na pozycję lidera bankowości prywatnej w Polsce, PKO BP stworzył luksusowy oddział banku w Warszawie przy ulicy Pięknej.

Kredyt mieszkaniowy dla programistów – oferta PKO BP

1 grudnia 2011 Skomentuj

Przedstawiciele wolnych zawodów np. programiści traktują dom jako miejsce pracy. Nie ma chyba osób, które nie cenią sobie komfortowe warunki pracy. Dlatego tak wielu freelancerów dąży do zakupu własnego lokum. Nawet dobrze zarabiający freelancerzy potrzebują do realizacji tego celu pomocy ze strony instytucji kredytujących. Tak samo jak w przypadku innych grup zawodowych,

Otwarty Fundusz Emerytalny w PKO BP – dostęp online do składek emerytalnych

24 listopada 2011 Skomentuj

Osoby, które chcą wybrać produkt PKO BP Bankowy OFE jako swój otwarty fundusz emerytalny w ramach II filaru; mogą to zrobić w bardzo łatwy sposób. Mianowicie za pomocą internetowego wniosku i następnie podpisaniu przesłanej przez bank umowy. Dzięki systemowi bankowości internetowej  iPKO, posiadacze tego funduszu emerytalnego mogą na bieżąco sprawdzać

Lokata bez podatku Belki w PKO BP

19 sierpnia 2011 Skomentuj

Nadal nie wiadomo kiedy Ministerstwo Finansów zniesie dotychczasowe regulacje podatkowe, które pozwalają na niepłacenie podatku od zysków kapitałowych. Do 30 września bieżącego roku klienci największego banku w Polsce mogą zakładać 3 miesięczną lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek. Nowy produkt depozytowy banku jest łatwy w dostępie. Mianowicie w przypadku tej lokaty minimalna wpłata wynosi tylko 1000 zł.

Konto Oszczędnościowe Plus w PKO BP

19 sierpnia 2011 1 komentarz

PKO BP posiada bogatą ofertę kont oszczędnościowych zarówno w obcych walutach jak i w złotówkach. Według danych statystycznych na koniec II kwartału 2011 roku bank prowadził 1,17 mln kont oszczędnościowych-klienci trzymają na nich ponad 21 miliardów złotych. Udział PKO BP na rynku kont oszczędnościowych w Polsce wynosi 20 procent. Konta oszczędnościowe w walutach obcych takich jak EUR, CHF i USA oprócz funkcji pomnażania kapitału

Lokata strukturyzowana w PKO BP – zarabianie na kursie Złotego do Euro

30 lipca 2011 Skomentuj

PKO BP przygotował dla klientów bankowości osobistej i prywatnej doskonale znaną na rynku lokatę strukturyzowaną. Produkt oparty jest o instrument bazowy-kurs EUR/PLN. Minimalna wpłata w przypadku tej inwestycji wynosi 10 tysięcy złotych. Lokatę można otworzyć we wszystkich oddziałach banku. Bank wyznaczył 6 okresów subskrypcji-zapisy będą trwały

Kredyt Konsolidacyjny w PKO BP

26 lipca 2011 Skomentuj

Z Biura Informacji Gospodarczej napływają niepokojące dane dotyczące zadłużenia Polaków. Takich osób w naszym kraju jest już ponad 2 miliony. Niska świadomość ekonomiczna oraz nieumiejętność zarządzania środkami finansowymi sprawiają, że społeczeństwo popada w spiralę długów. W Polsce widać wyraźny podział na wschód i zachód  jeśli chodzi zadłużenie społeczeństwa. Najwięcej osób niespłacających terminowo zobowiązań jest w województwie zachodniopomorskim (7,5 procent mieszkańców)

Czy warto kupić akcje PKO BP? – kiedy i gdzie

25 lipca 2011 Skomentuj

Wtórna emisja akcji PKO BP ma się odbyć jesienią 2011 roku. Skarb Państwa planuje sprzedać 15 procent udziałów tego banku-na rynek trafią akcje za ok. 8 miliardów złotych. W tegorocznej emisji ma trafić do inwestorów indywidualnych ok. 30 procent wtórnej oferty. Ekonomiści szacują, iż może to być dobra inwestycja kapitału. Biorąc pod uwagę wskaźnik Cena/Zysk netto wszystkich banków notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych to akcje PKO BP należy uznać za niedowartościowane.