pekao sa

Linki sponsorowane

Bankowość mobilna w Pekao SA – Eurokonto Mobilne

12 grudnia 2011 1 komentarz

Dynamicznie rozwijający się rynek telefonii komórkowej na świecie wyznacza także trendy w sektorze bankowym. Banki coraz aktywniej angażują się w budowanie oferty bankowości mobilnej, by sprostać oczekiwaniom dzisiejszych klientów usług finansowych.  Wraz z dniem 8 grudnia Pekao SA wprowadził na rynek nowe usługi i kompleksowe rozwiązania mobilne.

Eurokonto Intro w Pekao S.A

22 sierpnia 2011 Skomentuj

Polski sektor bankowości nie obfituje w atrakcyjne oferty rachunków dla studentów. Nie zawsze konto studenckie wiąże się z darmową obsługą. Zatem przy wyborze tego typu konta należy wybrać najczęściej wykonywane przez nas czynności i pod tym kontem porównywać oferty. Eurokonto Intro to rachunek bankowy przeznaczony dla osób z przedziału wiekowego 18-30 lat. Dla uczniów i studentów jest to praktycznie pierwszy kontakt z usługami finansowymi,

Szybki kredyt na wyprawkę dziecka do szkoły w Pekao SA

22 sierpnia 2011 Skomentuj

Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji. Każdy rozpoczynający się rok szkolny związany jest z wysokimi wydatkami na podręczniki i przybory szkolne dla dzieci. W Polsce jest wiele rodzin dla, których takie wydatki poważnie mogą zachwiać domowy budżet. Dlatego duża grupa Polaków sięga w tym czasie po pomoc do banków. Pekao SA postanowił wyjść naprzeciw klientom

Ubezpieczenie kredytu inwestycyjnego w Pekao S.A

10 sierpnia 2011 1 komentarz

Bank Pekao S.A aktywnie prowadzi akcje kredytową w sektorze MŚP. Oprócz kredytów inwestycyjnych bank posiada w ofercie unikalną pożyczkę z poręczeniem Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego. Od grudnia 2010 roku z tego kredytu skorzystało już blisko 800 przedsiębiorców, a łączna kwota udzielonych przez bank kredytów wyniosła 135 milionów złotych.

Zysk Banku Pekao S.A – II kwartał 2011 roku

3 sierpnia 2011 Skomentuj

Raporty finansowe spółek giełdowych należą do jednych z bardziej oczekiwanych informacji przez inwestorów giełdowych. Sprawozdanie finansowe sporządzone zgodnie z wytycznymi i zasadami rachunkowości odzwierciedla kondycję finansową danej firmy. Wynik finansowy często przesądza o podjęciu przez inwestora giełdowego decyzji kupna/sprzedaży akcji spółki. W II kwartale 2011 roku Grupa Kapitałowa Banku Pekao S.A wypracowała zysk netto na poziomie

Nowy Prezes Pekao SA – Luigi Lovaglio

20 lipca 2011 1 komentarz

19 lipca bieżącego roku Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na zajęcie stanowiska Prezesa Pekao SA przez Luigi Lovaglio. Bank Pekao SA już w kwietniu 2011 roku podał do wiadomości, iż Luigi Lovaglio zastąpi na tym stanowisku Alicję Kornasiewicz, która obecnie wejdzie do rady nadzorczej spółki. Do czasu objęcia stanowiska prezesa, Luigi Lovaglio był Pierwszym  Wiceprezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym Banku . Swoją przygodę z Pekao SA rozpoczął w 1999 roku jako przedstawiciel grupy Unicredit.

Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2011- Pekao SA partnerem IV edycji konkursu

11 czerwca 2011 Skomentuj

Organizatorem konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” jest Fundacja Innowacji i Rozwoju. Celem konkursu jest promowanie innowacyjnych i rozwojowych projektów. Natomiast adresatami konkursu są rodzime przedsiębiorstwa, jednostki publiczne i oraz wszelkiego rodzaju organizacje np. stowarzyszenia i fundacje. Partnerem IV edycji konkursu „Krajowi Liderzy

Obligacje miasta Koszalin – zakup w Pekao SA

24 maja 2011 Skomentuj

Lider usług finansowych dla samorządów Pekao SA wyemituje obligacje dla miasta Koszalina. Umowa pomiędzy miastem, a bankiem zakłada wyemitowanie 10 serii obligacji(od A do J) z wykupem od 6 do 15 lat. Umowa przewiduje, że wartość emisji obligacji wyniesie 85 milionów złotych.

Finansowanie budowy portu lotniczego we Wrocławiu przez Pekao SA

6 kwietnia 2011 Skomentuj

Należący do wiodącej międzynarodowej grupy finansowej (UniCredit) bank PKO SA jest zaangażowany w przygotowania Polski do ważnej imprezy piłkarskiej Euro 2012. Bank w swojej historii realizował już wiele dużych projektów infrastrukturalnych. W ostatnim czasie sukcesem dla PKO SA było wygranie przetargu na gwaranta finansowania rozbudowy lotniska w Poznaniu.

Promocje na kredyty hipoteczne i ekspresowe pożyczki gotówkowe w Bank Pekao SA

3 kwietnia 2011 Skomentuj

Bank PKO SA postanowił zwiększyć  liczbę otwartych placówek w soboty. Ma to umożliwić zapoznanie się szerszej grupy osób z ofertą pożyczek ekspresowych i kredytów hipotecznych. Banki zarabiają przede wszystkim na tych dwóch produktach kredytowych. Wraz z początkiem wiosny PKO SA zauważył rosnący popyt na kredyty hipoteczne i gotówkowe.