Opinie o kredytach hipotecznych

Witaj w miejscu w którym zbieramy obiektywne i niezależne opinie klientów polskich banków, którzy chcą skorzystać lub skorzystali już z ofert na kredyty hipoteczne.

Opinie o kredycie hipotecznym w DnB NordKredyt hipoteczny DnB Nord zajmujeczołowe lokaty w rankingach dotyczących najlepszych „hipotek” zarówno w polskiej walucie jak i w euro. DnB Nord nie pobiera od klientów prowizji za udzielenie kredytu oraz za podwyższenie wartości kredytowania w euro. Dodatkowym autem tej oferty jest brak wymogu ze strony banku obowiązkowego skorzystanie z ubezpieczenia na życie, od utraty dochodów lub do czasu ustanowienia hipoteki. Sprawdź rzeczywiste opinie kredytobiorców o tym produkcie.

Opinie o kredycie hipotecznym w Pekao S.A. – Bank Pekao S.A kredytuje zakup do 100 procent wartości nieruchomości. Jeśli chodzi o oprocentowanie to drugi co do wielkości bank w Polsce oferuje stawkę na dość wysokim poziomie- ok. 5,88 proc. Wartością dodaną oferty kredytu hipotecznego w tym banku jest możliwość skredytowania kosztów  notarialnych i wyceny nieruchomości. Natomiast marża przez cały okres kredytowania pozostaje na niezmienionym poziomie. Sprawdź kredyt hipoteczny pekao sa czy warto realizować marzenia o własnym mieszkaniu z Bankiem Pekao S.A.

Opinie o kredycie hipotecznym w ING Banku Śląskim – Obowiązkowy wkład własny w przypadku kredytu hipotecznego w ING Banku Śląskim jest rekompensowany niskim oprocentowaniem(od 5,45 proc.). Maksymalna wielkość kredytu uzyskanego w ty banku na cele mieszkaniowe może wynieść 90 procent wartości kupowanej nieruchomości. Okres spłaty tego zobowiązania może wynieść nawet 40 lat. Dobrym posunięciem banku jest oferowanie bezpłatnej pomocy doradcy hipotecznego, który odwiedza klientów w ustalonym miejscu. Zanim podejmiesz decyzję czy wziąć kredyt hipoteczny ing – sprawdź opinię internautów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)
Opinie o kredytach hipotecznych, 8.0 out of 10 based on 5 ratings

One Reply to “Opinie o kredytach hipotecznych”

  1. Mam nadzieję, że pojawi się wkrótce jeszcze więcej opinii na temat kredytów hipotecznych w różnych polskich bankach. Chętnie wrócę tutaj za kilka miesięcy, gdy będę musiała podjąć decyzję o wyborze banku. Planuję zakup mieszkania w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv