Opinie o bankach w Polsce

Polskie banki od lat rosną w siłę. Nie dość, że powstają coraz to nowe banki to jeszcze notują coraz to lepsze wyniki finansowe. Można śmiało stwierdzić, że kondycja polskich banków jest wręcz fenomenalna i nie mamy się czego wstydzić nie tylko w europie, ale także w całym świecie.

Jednak nie zawsze polskie banki mają dobre opinie wśród swoich klientów. Niektóre cieszą się dużą popularnością i mają wypracowane naprawdę dobrą markę, a inne bazują głównie na reklamie i socjotechnicznych chwytach, które działają na krótką metę. Jeśli akurat potrzebujemy skorzystać z usług banku to ważne jest żebyśmy kierowali się niezależnymi opiniami, a nie tylko tym co można zobaczyć na folderach reklamowych.

Poniżej prezentujemy bezpośrednie odnośniki do podstron na których można zarówno czytać opinie o bankach jak i samemu zostawić własny komentarz:

Opinie o Getin Banku – detaliczny bank, który został założony na bazie regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA i od 2010 roku nosi nazwę Getin Noble Bank SA. Sprawdź świeże getin bank opinie zanim zdecydujesz się skorzystać z ich usług. Getin Bank reklamuje w telewizji swoje atrakcyjne lokaty na 5,7%. Ta instytucja finansowa jest odpowiedzialna za pion bankowości detalicznej w Getin Noble Banku. Getin Bank specjalizuje się w kredytach gotówkowych i hipotecznych. Jak przystało na uniwersalny bank, produkty finansowe zostały przygotowane z myślą o klientach indywidualnych i firmowych. Getin Bank należy do holdingu Leszka Czarneckiego-Getin Holdingu.

Opinie o Alior Banku – bank obsługujący zarówno firmy jak i klientów indywidualnych. Powstał pod koniec 2008 roku z centralą mieszczącą się w Warszawie. Bank na dzień dzisiejszy zatrudnia ok 3400 osób i posiada ponad 200 placówek w całym kraju. Zobacz aktualne alior bank opinie jeśli planujesz zostać klientem banku. W ostatnim czasie Alior Bank zaproponował klientom(niekoniecznie tego banku)możliwość opłacania comiesięcznych rachunków przy kasie bez żadnych prowizji. Jest to sposób na pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji. Znanym produktem tego banku jest Pożyczka Gotówkowa z Drobną Ratą.

Opinie o Polbanku – bank istniejący w Polsce od połowy 2006 roku. Na dzień dzisiejszy dysponuje siecią 335 placówek bankowych rozlokowanych w prawie 150 polskich miastach. Jest to bank z Greckim kapitałem, a w Polsce słynie z reklam promujących elastyczne produkty bankowe. Napisz własne Polbank opinie dla bise.pl. Flagowym produktem Polbanku jest Mistrzowskie Konto Osobiste-promowane przez Justynę Kowalczyk. Ciekawym posunięciem banku jest oferowanie klientom usług concierge- m.in. rezerwacja hoteli, zamawianie kwiatów, czy kupowanie biletów lotniczych. W najbliższym czasie Polbank EFG zostanie przejęty przez Raiffeisen International.

Opinie o mbanku – jest to internetowy bank do detalicznej obsługi klientów BRE Banku. Został stworzony w 1998 przez pracowników Powszechnego Banku Gospodarczego w Łodzi. Bank oferuje doskonałą obsługę przez internet i jest jednym z pierwszych wirtualnych banków w Polsce. Zobacz różne mBank opinie czyli o banku , który nie posiada placówek. Ciekawostką jest fakt, że mBank zajmuje trzecią pozycję na rynku pod względem ilości prowadzonych rachunków bankowych. Liczba ta systematycznie wzrasta i II kwartale 2011 roku  mBank posiadał otwartych ponad 2 miliony ROR-ów. Świadczy to o rosnącym zaufaniem Polaków do wirtualnej obsługi finansowej.

Opinie o Eurobanku – jest typowy bank detaliczny obsługujący tylko osoby fizyczne. Eurobank nie zajmuje się obsługą firm i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w udzielaniu kredytów i pożyczek oraz promocją i obsługą kart kredytowych. Przeczytaj eurobank opinie czyli o banku, który powstał w 2003 roku i został założony przez Mariusza Łukasiewicza. Eurobank posiada również w ofercie jednostki funduszy inwestycyjnych NOVO i Allianz. Oprócz tradycyjnych placówek bankowych, obsługa klientów tego banku odbywa się za pomocą specjalnych stanowisk usytuowanych w centrach handlowych. Takie stanowiska posiadają bankomaty i wpłatomaty.

Opinie o Kredyt Banku – jest to jeden z najstarszych prywatnych banków w powojennej Polsce. Zajmuje pierwsze miejsce jeśli chodzi o wielkość aktywów i 9 jeśli chodzi o ilość posiadanych w Polsce placówek bankowych. Od roku 1994 Kredyt Bank zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów wartościowych. Sprawdzaj aktualne Kredyt Bank opinie. Jest to bank o charakterze uniwersalnym. Dodatkowo dzięki współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń WARTA, bank jest aktywny na rynku ubezpieczeniowym. Największym akcjonariuszem banku jest belgijska Grupa Kapitałowa KBC. Kredyt Bank obsługuje klientów w sieci ponad 400 oddziałów.

Opinie o Invest Banku – komercyjny bank detaliczny, który powstał w Poznaniu w roku 1991. Aktualnie jego siedziba mieści się w Warszawie. Invest Bank głównie zajmuje się kredytami samochodowymi i lokatami terminowymi. Invest Bank opinie , czyli banku, który jest częścią imperium Zygmunta Solorza-Żaka znajdziesz w naszym serwisie. Na tle polskiego sektora bankowego, Invest Bank wyróżnia się strukturą właścicielską. Bowiem instytucja ta w 100 procentach należy do polskich właścicieli. Invest Bank nie posiada żadnych skomplikowanych powiązań z zagranicznymi instytucjami finansowymi.

Opinie o Lukas Banku – Bank pod taką nazwą jak go dzisiaj znamy powstał w roku 2001. Jest to typowo detaliczny bank, który w swojej ofercie ma najróżniejsze kredyty dla osób fizycznych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Jest jednym z liderów jeśli chodzi o ilość wydanych kart kredytowych. Zobacz jakie Lukas Bank opinie napisali tutaj internauci. Oferta kredytowa Lukas Banku jest obecna w bardzo wielu punktach usługowo-handlowych. Zdobycie wyróżnienia w rankingu Godła Jakości Obsługi przemawia za tym bankiem i świadczy o tym, że można im powierzyć własne pieniądze.

Opinie o BZ WBK – Obecny kształt Banku Zachodniego WBK to wynik przeprowadzonej w 2001 roku fuzji Banku Zachodniego i Wielkopolskiego Banku Kredytowego. Jest to bank o charakterze uniwersalnym, który oferuje produkty bankowe w sieci ponad 512 placówek. Dzisiaj BZ WBK jest zaliczany do największych i najnowocześniejszych banków w Polsce. Od 1 kwietnia 2011 roku głównym udziałowcem banku jest hiszpańska Grupa Kapitałowa Banco Santander. Bank Zachodni WBK w kampaniach reklamowych wykorzystuje bardzo znane osobistości. Od pewnego czasu twarzą banku jest Antonio Banderas. Zobacz BZ WBK opinie i sprawdź czy warto powierzyć temu bankowi własne pieniądze.

Opinie o BOŚ Banku – Bank Ochrony Środowiska jest obecny na polskim rynku od 1991 roku. Jego unikalność polega na finansowaniu projektów dotyczących ochrony środowiska. Do głównych udziałowców BOŚ Banku należą: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe. Oprócz wspierania przedsięwzięć ochrony środowiska, bank oferuje pełną gamę produktów finansowych dla klientów indywidualnych, dla firm, dla jednostek samorządu terytorialnego, a nawet dla wspólnot mieszkaniowych. Sprawdź aktualne BOŚ Bank opinie i zostaw własny komentarz na naszym portalu.

Opinie o MultiBanku – Jest to bank do obsługi klientów detalicznych w BRE Banku. Powstał w 2001 roku i oferuje uniwersalne usługi bankowe. MultiBank jest dostępny w sieci tradycyjnych placówek oraz poprzez kanały elektroniczne: Internet, telefon, SMS. Zamożni klienci w MultiBanku zapraszani są do klubu Ekskluzywnej Bankowości Aquarius. Tam mogą liczyć na osobistego doradcę oraz na korzyści z licznych programów partnerskich. Flagowym produktem MultiBanku jest MultiKonto JA. Rachunek z łatwym dostępem do usługi maklerskiej i konta oszczędnościowego. Zobacz Multibank opinie i dowiedz się jak Internauci postrzegają ten bank.

Opinie o Nordea Bank Polska – Nordea Bank Polska reprezentuje Grupę Kapitałową Nordea Bank AG w Polsce. Bank ten rozpoczął działalność na polskim rynku 1 lipca 1999 roku. Nordea Bank Polska tak jak jej główny akcjonariusz specjalizuje się w bankowości detalicznej, korporacyjnej i instytucjonalnej. Dodatkowo oferta banku jest wzbogacona o ubezpieczenia. Licząc wartości aktywów w polskim sektorze bankowym, Nordea Bank  Polska jest na 12 miejscu. O renomie banku świadczy fakt, iż zaufało mu już ponad 10 milionów klientów-połowa z tych osób korzysta z bankowości elektronicznej. Sprawdź Nordea Bank opinie i dowiedz się czy warto założyć tam konto.

Opinie o Banku Pekao S.A. – Pekao S.A. powstał na bazie Banku Polska Kasa Opieki S.A. Inicjatorem tej instytucji w 1929 roku był Henryk Gruber. Na początku bank świadczył usługi na rzecz polskiej emigracji w USA, Grecji, Francji i w Argentynie. Charakterystyczne dla banku były lata 1971-1989: wówczas zajmował się obsługą dewizową. Po roku 1989 zaczął rozwijać bankowość detaliczną, korporacyjną i inwestycyjną. W 1998 roku nastąpił debiut Pekao S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zobacz dziś Bank Pekao opinie bo należy on do największych instytucji finansowych w Europie Środkowej, a z jego usług korzysta prawie 5 milionów klientów.

Opinie o Idea Banku – Jest to stosunkowo jeden z młodszych banków na polskim rynku. Mianowicie powstał w 2010 roku, a jego właścicielem jest Leszek Czarnecki. Od początku istnienia, bank buduję swoją pozycję poprzez ofertę skierowaną do małych i średnich firm. Idea Bank chce trafić do klientów niską ceną i innowacyjnością usług finansowych. Nowoczesne rozwiązania to np. obsługa księgowa, zakładanie firmy w przysłowiowym jednym okienku, inkubator przedsiębiorczości lub usługi concierge. Największym minusem banku jest mało rozbudowana sieć placówek. Jednak strategia Idea Banku zakłada w 2011 roku pozyskanie 30 tys. nowych klientów i otwarcie 40 oddziałów. Sprawdzaj codziennie idea bank opinie na naszym portalu.

Opinie o Millennium Banku – Millennium Bank to dawny Bank Inicjatyw Gospodarczych-powstał w okresie przemian gospodarczych w 1989 roku. Warto odnotować, iż BIG Bank jako pierwszy w Polsce zaproponował karty płatnicze i znalazł się na GPW w Warszawie. Głównym udziałowcem Millennium Banku jest portugalska Grupa Banco Comercial Portugues. Motywem działania Millennium banku jest zdanie: „Inspiruje nas życie”. Chodzi o to, że codzienne życie klientów jest źródłem powstawania produktów bankowych. Po upadku Lehman Brothers, Millennium Bank zaprzestał udzielania kredytów hipotecznych w obcych walutach. Sprawdź jak postrzegane są Millenium Bank opinie i napisz własny komentarz.

Opinie o banku Śląskim ING – ING Bank Śląski przekształcił się w spółkę akcyjną już w 1991 roku. Bardzo ważną datą dla banku był dzień 25 stycznia 1994 roku. W tym dniu bank zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i osiągnął w pierwszym dniu emisji wysoką cenę 675 zł/akcję. Strategia ING Banku Śląskiego opiera się świadczeniu zintegrowanych usług finansowych dla klientów detalicznych, biznesowych i korporacyjnych. Bank w działaniach nie zapomina o społecznej odpowiedzialności biznesu i stara się w jasny sposób formułować umowy produktów bankowych. ING Bank Śląski jest liderem pod względem użyteczności strony internetowej. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze banku – sprawdź ING opinie o Banku Śląskim.

Opinie o BRE Banku – BRE Bank zapisał się w historii polskiej gospodarki. Bowiem po zmianie ustroju gospodarczego w Polsce otrzymał specjalną linię kredytową z Banku Światowego na rozwój przemysłu i eksportu w naszym kraju. BRE Bank zajmuje się wyłącznie klientami firmowymi i korporacyjnymi. Na potrzeby klientów indywidualnych został stworzony pierwszy w Polsce internetowy bank(mBank) oraz MultiBank. W skład Grupy Kapitałowej BRE Banku wchodzą między innymi: Biuro Maklerskie „BRE BROKERS”, Spółka BRE Service (BRE Leasing), TFI SKARBIEC. Sprawdź BRE Bank opinie i zostaw swój komentarz.

Opinie o Banku PKO BP – To największy obecnie bank w Polsce. Posiada ponad 1200 oddziałów i blisko 2000 agencji przedstawicielskich. Z usług w PKO BP mogą korzystać zarówno osoby fizyczne jak i średnie firmy, a nawet duże korporacje. PKO BP zatrudnia prawie 3 tysiące pracowników i prowadzi blisko 7 milionów rachunków osobistych. W roku 2011 nastąpiły ważne zmiany dla tej instytucji. Odświeżono logo banku oraz zmieniono podstawową ofertę kont. Wymierne korzyści dla banku przyniosło zaangażowanie znanego showmana-Szymona Majewskiego w proces promocji usług finansowych. Zobacz PKO BP opinie i dowiedz się na ile strategiczne zmiany w banku przełożyły się na opinie klientów o PKO BP.

Opinie o banku Citi Handlowy – Bank Citi Handlowy powstał na początku XXI wieku po fuzji Banku Handlowego w Warszawie z Citibankiem S.A. Ciekawostką jest fakt, że jest to jeden z najdłużej działających banków w Europie. Założycielem dawnego Banku Handlowego w Warszawie był Leopold Kronenberg w 1870 roku. W kwietniu 2011 roku, Citi Handlowy został zaliczony do indeksu największych spółek giełdowych-WIG 20. Bank wyróżnia się także technologią na światowym poziomie oraz odpowiedzialnością społeczną i etyką biznesową. Jako przykład aktywności na tym polu można podać liczne inicjatywy na rzecz ochrony środowiska i dziedzictwa kulturowego. Aktualne Citi Bank Handlowy opinie i komentarze klientów banku.

Opinie o banku Toyota Bank Polska – Właścicielem Toyota Bank Polska jest znana międzynarodowa Grupa Kapitałowa Toyota Financial Services, która działa w ponad 30 krajach na całym świecie. Klientami Toyota Banku mogą być osoby fizyczne jak i pomioty sektora firmowego. Bank znany jest przede wszystkim z bogatej oferty kredytowej pozwalającej dokonać zakupu wymarzonego auta marki Toyota lub Lexus. Natomiast od początku 2002 roku, klienci mogą korzystać z oferty leasingowej. Posiłkując się kredytem można kupić także używane samochody wyżej wymienionych marek. Zobacz czy Toyota Bank opinie internautów o tym banku pozwolą zaufać tej instytucji.

Opinie o banku neoBank – NeoBank stosunkowo niedługo działa na polskim rynku. Jego początek datuje się na 2008 rok. NeoBank jest częścią Wielkopolskiego Banku Gospodarczego i służy mu obecnie jako platforma obsługi klientów korzystających z systemu bankowości internetowej. Od połowy 2008 roku, Wielkopolski Bank Gospodarczy poszerza grono swoich klientów i obecnie jest w stanie działać na terytorium całego naszego kraju. Jeśli interesuje cię dyskusja na temat neoBanku to zapraszamy Was na stronę z naszymi rankingami.

Opinie o banku Raiffeisen Bank Polska – Raiffeisen Bank pojawił się w Polsce w 1991 roku po ważnych przemianach gospodarczych naszego kraju, mianowicie po upadku gospodarki centralnie sterowanej. Do 2000 roku Raiffeisen Bank obsługiwał klientów korporacyjnych. Dopiero potem zaczął być aktywny w sektorze detalicznym Raiffeisen Bank Polska należy do Holdingu Raiffeisen International. W najbliższym czasie ma dojść do połączenia Polbanku z Raiffeisen Bankiem. Zatem dojdzie do rozszerzenia oferty produktów tego banku skierowanej do klientów detalicznych. Aktualne o banku Raiffeisen opinie.

Opinie o banku Volkswagen Bank – Jest to instytucja należąca do internetowych banków. Swoją działalność operacyjną w Polsce Volkswagen Bank rozpoczął, w dniu 30 lipca 1998 roku. Od czasu uzyskania licencji z Narodowego Banku Polskiego bank ten specjalizuje się w oferowaniu kredytów samochodowych na kupno takich marek jak Volkswagen, Audi, Seat oraz Skoda. Sprawdź Volkswagen Bank opinie. W między czasie (w 2001 roku) Volkswagen Bank rozpoczął obsługę klientów indywidualnych oraz biznesowych w ramach bankowości detalicznej (konta firmowe, rachunki oszczędnościowe, konta osobiste, lokaty terminowe oraz kredyty).

Zobacz także wszystkie banki zlokalizowane w Stolicy – Warszawie – informacje i opinie o placówkach banków w stolicy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.8/10 (4 votes cast)
Opinie o bankach w Polsce, 4.8 out of 10 based on 4 ratings

14 Replies to “Opinie o bankach w Polsce”

 1. Bardzo przydatna stronka. Opinie o polskich bankach są totalnie skrajne i warto poczytać ich jak najwięcej żeby podjąć dobrą decyzję o wyborze banku. Nie ma co sugerować się jedną czy dwiema opiniami tylko trzeba wypośrodkować zawsze to co pisze większość.

 2. Nie każdy polski bank można zachwalić. Ja nie miałam bynajmniej żadnych nieprzyjemnych przygód, z niewymienionym tutaj ING Bankiem Śląskim. Konto w owej instytucji posiadam od czasów jeszcze studenckich. Przemawiają za nim niskie koszty utrzymania, a także stały dostęp do pieniędzy za sprawą systemu bankowości internetowej. Gdybym miała dziś wybierać jakieś produkty bankowe z pewnością posilałabym się nie tylko wiedzą odnośnie ich parametrów, ale także opinią klientów.

 3. Rzetelne i prawdziwe opinie o bankach mogą pomóc wielu z nas. Nie ma co ukrywać,że barwne i przyciągające spoty reklamowe banków wpływają w dużej mierze na wybór odpowiedniego produktu. Jednak kupując produkt finansowy nie możemy się kierować takimi samymi czynnikami jak w przypadku zakupu napoju. Tutaj o sukcesie naszego wyboru będą świadczyły szeroko pojęte usługi posprzedażowe. Dlatego każda opinia klientów bankowych jest na wagę złota!

 4. Każda opinia o banku jest ważna. Zarówno ta pozytywna jak i negatywna. Dzięki temu każdy z nas może wyciągnąć „średnią” i dodając do tego własne doświadczenia, zbudować swoją własną opinię na temat danego banku… i tym samym pomóc w budowaniu tej opinii innym klientom 🙂

 5. Trafiliście z tematem w przysłowiową setkę !!
  Właśnie stoję przed wielkim, życiowym torem przeszkód. Muszę zaciągnąć kredyt hipoteczny pod budowę domu. Mam nadzieję, że dzięki Wam uda mi się znaleźć najlepszy bank do współpracy.

 6. Założyłem w Getin Noble Bank lokatę terminową ze stałym oprocentowaniem netto czyli bez tzw.”podatku Belki”.Po termnie bank wypłacił mi odsetki potrącając sobie ok. 33% na podstawie własnych regulaminów wcześniej nie ujawnianych.Przesłałem do banku własne wyliczenie z prośba o wyjaśnienie lub korektę.Bank na pismo nie odpowiedział.Z gorszą obsługą nie spotkałem się. Stanowczo nie polecam usług tego banku

 7. Posiadałem komplety dokumentów , ale zawsze czegoś tam brakowało w zależności od banku – zrezygnowany udałem sie do BNP PARIBAS – przedstawiłem to co posiadałem i na drugi dzień podpisywałem umowę (tylko pani która mnie obsługiwała stwierdziła , że mogłem wnioskować o dużo większy kredyt ). Miła , rzetelna obsługa – mam harmonogram spłat , kase na koncie – to co było w innych bankach trudne , wręcz niemożliwe było czymś naturalnym tutaj . Polecam .

 8. BNP PARIBAS: porażka!kredyt można faktycznie otrzymać łatwo, natomiast obsługa potem- dramat. Spóźniłam się 2 tyg. ze spłatą jednej raty- pozostałe spłacałam i spłacam systematycznie. Natychmiast otrzymałam ponaglenie, zapłaciłam zaległość i tu się zaczęło: najpierw 2 smsy od Działu Windykacji, że zalegam 30zł. Oczywiście pan windykator nie raczył poinformować, z jakiewgo tytułu jest to 30zł. Jego to nie interesuje, mogę sobie pismo pisać, to mi wyjaśnią. W końcu łaskawie wyjaśnił, że to za wysłanie ponaglenia, być może. Uiściłam te 30zł, ale to nie koniec. Nie udało im się zaksięgować, więc kolejne smsy, telefony od aroganckiej pani księgowej z pogróżką, że trafię na krajową listę dłużników (za30zł!), na nic moje wyjaśnienia, że zapłaciłam! Dowiedziałam się (z trudem, bo pani absolutnie nie była nastawiona na pomoc), że mogę wydrukować potwierdzenie zapłaty i udać się do najbliższego oddziału banku. jakby nie było faxów, maili itd., pchaj się człeku przez korki, trać czas i szukaj swojej wpłaty, która się gdzieś w banku zgubiła. Infolinia nie jest w stanie udzielić informacji, w jaki sposób w XXI w. wyjaśnić drobną sprawę bez jeżdżenia do banku. Ogólnie- weźmiesz kredyt, a potem jesteś już dla banku śmieciem, jak wykazało moje doświadczenie. Zero życzliwości, chęci pomocy,kompetencji, a tylko podziwiać można pyskówki pani księgowej. I to za 30 zł zaleglości (zapłaconej zresztą). Odradzam, absolutnie odradzam.

 9. uwaga na terminale Polbanku . Nie działają na linia TP SA dzierzawionych T……… przedtem era ponioslem kilkanaście tysiecy strat z tego tutułu a Bank nałożył kary za przedterminowe rozwiazanie umów – poszukuje Firm do pozwu zbiorowego w tej sprawie

 10. Powiem to w kilku zdaniach – jesli chcesz oszczedzac to najlepiej nie na trzymaj pieniedzy na koncie bo Ci inflacja zje cale % ktore zarobisz.

  Jedyny sposob w jaki naprawde jestes w stanie Z-A-R-O-B-I-C pieniadze jest przez inwestowanie ich. W co? … w to w czym jestes najmocniejszy i najlepiej sie na tym znasz.

  Jak ktos sie nie zna, albo nie ma czasu to pozostają inwestycje alternatywne takie jak np. kontrakt rentierski (obecna stawka oprocentowania to 16,6% w skali roku). Ale też trzeba wiedziec, ze umowa rentierska nie jest dla kazdego. niektorzy musza po prostu zaniesc ciezko zarobione pieniadze do banku. najlepiej pko bp 🙂

 11. Im więcej rzetelnych opinii o bankach, tym większe szanse na to, że ich potencjalni klienci będą lepiej poinformowani o tym, czego mogą sie spodziewać. W reklamie wszystko zawsze wygląda pięknie, jednak życie okazuje się brutalne. Zamiast miłej pani, która oferuje kredyt na korzystnych warunkach, mamy coś zupełnie odwrotnego.

 12. Dom Maklerski BZ WBK SA w dniu 4 czerwca 2012 został ukarany 150 000 zł przez Komisje Nadzoru Finansowego za istotne naruszenie przepisów prawa polegające na odblokowaniu akcji w ramach publicznego wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji 13 NFI Fortuna SA przed rozliczeniem transakcji przez KDPW.

 13. awaria lub niewydolność systemu iPKO – jestem bezradna w obliczu niemożnosci wykonania od wczoraj transakcji w internetowym systemie iPKO. Po zalogowaniu (widzę swoje rachunki i transakcje) system albo sam wyrzuca i wraca ekran logowania, albo po wypełnieniu pól przelewu transakcja nie jest wykonana i znów wyrzuca na ekran logowania.
  Próbuję od wczoraj na dwóch róznych komputerach i w róznych sieciach logicznych, w dwóch różnych lokalizacjach.
  Bank nie podaje żadnych komunikatów o trudnosciach w funkcjonowaniu serwisu. Czy ktos też tak ma?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv