Ranking kredytów hipotecznych

Ranking kredytów hipotecznych w Polskich bankach.

Ranking kredytów hipotecznych umożliwia wszystkim zainteresowanym poznanie najlepszej, bo najkorzystniejszej na rynku oferty banków w zakresie kredytów mieszkaniowych, kredytów na budowę domu. Efektem porównania tych właśnie produktów bankowych jest właśnie prezentowany ranking kredytów, gdzie w jednym miejscu zebrane są wszystkie informacje o kredytach hipotecznych. Nie trzeba szukać szczegółów na stronach poszczególnych banków, można skorzystać z rankingu kredytów i sprawdzić wysokość marży czy prowizji.

Przedstawiamy niezależny ranking dotyczący ofert bankowych na kredyty hipoteczne. Ranking tworzony jest przez użytkowników serwisu, a za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.3/10 (3 votes cast)
Ranking kredytów hipotecznych, 7.3 out of 10 based on 3 ratings

2 Replies to “Ranking kredytów hipotecznych”

  1. Witam,
    naprawdę warto oddać swój dobrze przemyślany głos na któryś z polskich banków. Im więcej osób zagłosuje tym bardziej ranking kredytów hipotecznych będzie reprezentatywny i tym bardziej będzie on przydatny. Aktualnie w Polsce dostępnych jest kilkadziesiąt ofert na kredyty hipoteczne, a taki niezależny ranking ułatwi wielu osobom podjęcie słusznej decyzji i nakieruje w stronę banków , które rzeczywiście mają najlepsze produkty i najlepszą obsługę. Przy kredytach hipotecznych warto także zwracać uwagę na obsługę oraz na to jak dany kredyt hipoteczny funkcjonuje w następnych latach po udzieleniu.

  2. Czy ja wiem czy taki ranking kredytów ma jakikolwiek większy sens ? Wydaje i się, że te rankingi są sztucznie tworzone jako ukryta reklama.
    Twierdzę tak na podstawie własnych doświadczeń. Skorzystałam niedawno z takiego spisu i skontaktowałam się z trzema bankami zajmującymi najwyższe pozycje. I co się okazało ? Że to nie były najlepsze oferty. Dużo lepszy kredyt hipoteczny (tańszy) znalazłam w banku z poza rankingu….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv