Kredyty hipoteczne z najniższą marżą banku

Najtańsze kredyty hipoteczne i mieszkaniowe

Nie ma to jak własne mieszkanie. Niestety żeby móc cieszyć się tymi czterema kątami, jakie by one nie były, trzeba najpierw postarać się o kredyt. No albo wygrać w Totka, jednakże szansa trafienia szóstki jest bardzo znikoma. W każdym razie nawet o kredyt dziś nie jest wcale tak łatwo.

Sprawdź nasze oferty na najlepsze kredyty hipoteczne i wypełnij szybki wniosek o kredyt

Żeby bank wziął nas za poważnych kredytobiorców musimy bowiem posiadać zdolność kredytową, a także być dla banku wiarygodni. Jak to zrobić? Otóż przede wszystkim bank bierze pod uwagę nasze zarobki oraz to z jakiego tytułu otrzymujemy wynagrodzenie za pracę. Prawdą jest, że najbardziej premiowana jest umowa o pracę na czas nieokreślony, jednakże banki przychylnie patrzą również na inne formy zatrudnienia. Do tego istotne jest również to czy posiada się już jakieś kredytu, tudzież inne zobowiązania. Albo posiadało się w przeszłości, bowiem wówczas może on sprawdzić jak wywiązywaliśmy się z przeszłych zobowiązań.

Sprawdź jakie opinie wśród internautów panują o kredytach hipotecznych w naszych polskich bankach:

Kredyt hipoteczny PKO Bank opinie
Kredyt hipoteczny Getin Bank opinie
Kredyt hipoteczny ING Bank opinie
Kredyt hipoteczny Polbank opinie
Kredyt hipoteczny Eurobank opinie
Kredyt hipoteczny mBank opinie
Kredyt hipoteczny Kredyt Bank opinie
Kredyt hipoteczny Alior Bank opinie
Kredyt hipoteczny Multibank opinie
Kredyt hipoteczny Idea Bank opinie

Niestety posiadanie potomstwa, niepełnoletniego, nie jest zbyt pożądane. Wówczas bowiem dochody trzeba podzielić na większą liczbę osób znajdującą się w gospodarstwie domowym. Bez zdolności kredytowej ani rusz, nie uda nam się zdobyć kredytu mieszkaniowego, który miał nam pomóc w spełnieniu marzenia o własnym mieszkaniu.

Dlatego już dziś warto zastanowić się co można zrobić, żeby poprawić swoją historię kredytową. Może dobrym wyjściem z sytuacji jest zaciągnięcie zobowiązania z drugą osobą? Niekoniecznie musi to być nasza żona czy mąż, a zdolność kredytowa podskoczy do góry. Można zwrócić się o pomoc również do rodziców, z nimi zawsze łatwiej o kredyt.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.3/10 (4 votes cast)
Kredyty hipoteczne z najniższą marżą banku, 8.3 out of 10 based on 4 ratings

3 Replies to “Kredyty hipoteczne z najniższą marżą banku”

  1. Przydała by się jakaś aktualizacja tego rankingu. Najtańszy bank w zeszłym roku wcale nie musi być najtańszy obecnie. Oferty stale się zmieniają, banki walczą o klientów.
    Spróbujcie zamieszczać na bieżąco informacje – przydało by się to wielu.

  2. Zacznę od tego, że zamierzam budować własny domek. Mam już działkę, plany architektoniczne, mam zdolność kredytową i brakuje mi około 500 000 zł. Jaki bank byście mi polecili do zaciągnięcia kredytu ?

  3. Czy ktoś wie, gdzie można wziąć kredyt hipoteczny w sytuacji, gdy mieszkanie zostaje obciążone hipoteką kaucyjną? Zamierzam kupić mieszkanie komunalne z bonifikatą i gmina zabezpiecza się przed zbyciem lokalu w ciągu 5 lat w taki właśnie sposób, a żaden bank nie chce być drugi na hipotece… Pomocy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv