Tymczasowa karta płatnicza w MultiBankuLinki sponsorowane

Wraz z otwarciem rachunku osobistego  w dowolnym banku wnioskujemy często o kartę debetową. Niestety oczekiwanie na ten środek płatniczy jest dość długie i wynosi zazwyczaj ponad 10 dni roboczych. W tym czasie możemy korzystać z konta wyłącznie poprzez tradycyjną obsługę w placówce bankowej lub za pomocą platformy internetowej. MultiBank postanowił zmienić dotychczas stosowane praktyki w tym zakresie i od tej pory proponuje klientom tymczasową kartę płatniczą, która wydawana jest  bezpłatnie w dniu wizyty w banku. Tymczasowa karta debetowa posiada taką samą funkcjonalność jak jej standardowy odpowiednik. Bank tym samym wyszedł naprzeciw nowym klientom i osobom, które zgubiły dotychczasową kartę.

Podsumowując zastępczą kartę VISA otrzymamy w klika minut po założeniu nowego rachunku w MultIBanku i w sytuacji zgubienia dotychczasowego „plastiku”. Ciekawostką jest fakt, że tymczasowa karta może być używana przez rok po aktywacji  docelowej karty płatniczej-wówczas pobierana jest opłata za obie karty.
Jakie operacje można wykonać za pomocą karty tymczasowej?
– dokonywanie płatności w terminalach usługowo-handlowych z logo VISA
– wykonywanie płatności internetowych, pocztowych i telefonicznych
– funkcja Cash Back
– korzystanie z bankomatów i wpłatomatów

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
8 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Tymczasowa karta płatnicza w MultiBanku

    Czy ktoś już korzystał z tej usługi w jakimkolwiek banku i czy rzeczywiście w Polsce szybko dają tymczasowe karty kredytowe? Szukam teraz gdzie założyć nowe konto bankowe i chciałbym mieć bank w którym wszystko działa błyskawicznie i nie ma problemów z odzyskaniem utraconej karty debetowej. Raz mi się zdarzyło zgubic i nawet nie chcę mi się opisywac jaką gehennę [rzeszedłem w swoim banku i jakie robili mi problemy, a ja uzywam karty co dziennie i nie wyobrażam sobie nawet jednego dnia bez karty płatniczej w portfelu.

    co zrobić jak zgubiłem karte kredytową
    28 maja 2015 o 09:24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Koszty korzystania z karty bankomatowej za granicą

Banki coraz częściej oferują klientom darmowe karty płatnicze. Nie chodzi tu tylko o bezpłatne prowadzenie. Dzisiaj większość „plastików” daje możliwość...

Zamknij