Kredyt Odnawialny w MultiBanku – promocyjna oferta bankuLinki sponsorowane

Z badań wynika, że zamożni klienci myśląc o wyborze kredytu konsumpcyjnego najczęściej wybierają kredyt odnawialny. Według raportu Affluent Segment 2010 klienci ci podejmując decyzję o kredycie odnawialnym biorą pod uwagę możliwość szybkiego dostępu do pieniędzy, wielkość kwoty kredytu i jego oprocentowanie. MultiBank przygotował promocyjną ofertę kredytu odnawialnego. Promocyjna oferta kredytowa skierowana jest do osób, które chcą przenieść obecnie posiadaną linię kredytową do MultiBanku. Dzięki takiej operacji koszty pożyczonego kapitału będą mniejsze poprzez niższe oprocentowanie i zniesienie prowizji.

W ramach promocji bank przewiduje także podwyższenie dotychczasowego limitu kredytowego. Wniosek o przeniesienie linii kredytowej dostępny jest w każdej placówce banku oraz w systemie bankowości internetowej-we wniosku należy zadeklarować rezygnację z dotychczasowego limitu kredytowego. W przypadku MultiKonta Aquarius oprocentowanie kredytu odnawialnego wynosi 6.99 proc; natomiast posiadając MultiKonto JA, My lub Jestem otrzymamy limit kredytowy z oprocentowaniem 9,99 proc.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
17 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Aktualne zasady Rodziny na Swoim

Do końca ubiegłego roku, udzielono ponad 136 tysięcy kredytów w ramach rządowego programu „Rodzina na Swoim”. Dla niektórych rodzin, kredyt...

Zamknij