Karty płatnicze Multibank

Informacje i opinie o kartach płatniczych w Multibanku.

Multibank wydaje karty debetowe i kredytowe  w systemie płatniczym MasterCard oraz Visa. Posiadacze kart płatniczych Multibanku mogą dokonywać transakcji internetowych, telefonicznych i korespondencyjnych.

Technologia payPass i payWave daje możliwość bezstykowych płatności do 50 zł w specjalnie oznaczonych terminalach. Wykorzystując karty debetowe Multibanku przy okazji zakupów w sklepie; dzięki funkcjonalności CashBack klienci mogą podejmować niewielkie kwoty pieniężne do 200 zł. Unikalnym produktem finansowym Multibanku na polskim rynku jest netk@rta. Jest to idealne zastępstwo karty kredytowej przy płatnościach w sieci. Netk@rta  działa w oparciu o środki przelane na nią z Multikonta przed dokonaniem płatności.

Karta płatnicza Multibank – główne cechy:

– Karta kredytowa (Visa i MasterCard)
– maksymalny limit kredytowy do 100 tys. zł
– nieoprocentowany kredyt do 53 dni
– oprocentowanie standardowe-21%

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kart płatniczych w Multibanku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.8/10 (11 votes cast)
Karty płatnicze Multibank, 6.8 out of 10 based on 11 ratings

4 Replies to “Karty płatnicze Multibank”

  1. Polecam karty płatnicze w Multibanku. Nowa seria kart debetowych (z wypukłymi cyframi) daje możliwość płacenia w internecie!Karty posiadają bogatą szatę graficzną.

  2. Dobrze że istnieje coś takiego jak karta do płatności w internecie. Takie coś jest bardzo przydatne i nie daje konieczności posiadania karty kredytowej, która mimo wszystko jest zawsze jakimś obciążeniem dla zdolności kredytowej.

  3. A mi się bardzo podoba PayPass. Bardzo praktyczna i wygodna forma płatności, bez PINów i innych utrudnień, które komplikują życie. Ważne, że jest też limit płatności – przynajmniej mogę kontrolować swoje wydatki 🙂

  4. Mam paypass z Multibanku i jak na razie nie mam powodów do narzekania. Może poza tym, że wydaję więcej pieniędzy niż dotychczas 🙂 Samo rozwiązanie jest super i bardzo ułatwia życie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv