Meritum Bank

Linki sponsorowane

Darmowy rachunek firmowy Meritum Bez Granic

7 listopada 2011 Skomentuj

Z racji tego, iż Meritum Bank zdobył tytuł Przyjaznego Banku Newsweeka(kategoria Bank Internetowy) jest zobowiązany do oferowania swoich usług w sposób przyjazny dla każdego klienta-począwszy od klienta indywidualnego do klienta biznesowego. Przedsiębiorcy mogą tutaj liczyć na dogodną formę zakładania rachunku firmowego-mianowicie drogą online bez osobistej wizyty w banku.

Jak założyć online konto firmowe w Meritum Banku

7 listopada 2011 Skomentuj

Meritum Bank daje możliwość swoim klientom firmowym zakładanie konta całkowicie w sieci(system bankowości internetowej Meritum Banku)-bez konieczności osobistej wizyty w oddziale bankowym. Jest to szczególne ważne rozwiązanie finansowe, gdyż dostęp do sieci internetowej oraz do nowych technologii jest praktycznie nieograniczony w naszym kraju. Ta funkcjonalność

Darmowe konto firmowe w Meritum Banku – Pakiet Meritum Bez Granic

13 września 2011 Skomentuj

Dla każdego przedsiębiorcy w rachunku firmowym najważniejszy jest łatwy dostęp do nagromadzonych środków pieniężnych oraz niskie koszty obsługi finansowej. Firmy oczekują także  korzystnego obcego finansowania bez zbędnych formalności. Takie warunki spełnia nowa oferta Meritum Banku. Od początku września klienci firmowi mają do dyspozycji użyteczny

Darmowe konto firmowe – Pakiet Meritum Waluty w Meritum Bank

13 września 2011 Skomentuj

Coraz więcej firm otwiera się na nowe rynki zbytów. Członkostwo Polski w Unii Europejskiej daje możliwość swobody handlowej z wieloma krajami na Starym Kontynencie. Eksport polskich firm dynamicznie wzrasta od połowy 2009 roku. Największy wzrost eksportu zanotowano do takich krajów jak: Wielka Brytania, Holandia, Czechy, Włochy oraz Niemcy.

Meritum Bank

12 września 2011 18 komentarzy

Meritum Bank pojawił się na polskim rynku w połowie lat 90. Na początku działał jako Bank Współpracy Europejskiej. W 2007 roku głównym udziałowcem banku został Fundusz Inwestycyjny Innova/4 L.P. Bardzo ważnym okresem dla banku były lata 2008-2009. Mianowicie w 2008 roku powstał nowy Zarząd Banku, a 12 miesięcy później zmieniono nazwę tej instytucji finansowej na Meritum Bank. Wówczas także przeniesiono centralę banku z Wrocławia do Gdańska.

Lokata z pewnym zyskiem – oferta Meritum Banku

2 sierpnia 2011 2 komentarze

Meritum Bank wprowadził do oferty nowy 12 miesięczny depozyt. Lokata ta dostępna jest dla klientów od 29 lipca bieżącego roku i charakteryzuje się dzienną kapitalizacją odsetek. Depozyt  ten oprocentowany jest na 5,52 procent netto.  Lokaty mają to do siebie, iż są bezpiecznym produktem oszczędnościowym. Dodatkowo Meritum Bank przez okres roczny daję gwarancję

Lokata Powitalna – Meritum Bank

20 lipca 2011 Skomentuj

Meritum Bank wszedł na rynek z kolejną propozycją w ramach kampanii marketingowej „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy”. Bank od 20 lipca oferuje klientom najlepszą obecnie na rynku lokatę 3 miesięczną-Lokata Powitalna, która pozwoli na pomnażanie kapitału aż 6,83 w stosunku rocznym(z dzienną kapitalizacją odsetek, a co za tym idzie bez podatku Belki). Jednak aby skorzystać z promocyjnego depozytu należy otworzyć Konto Zarabiające. Rachunek ten to kolejny sposób na oszczędzanie pieniędzy.

Powiadomienia SMS w Meritum Bank

11 lipca 2011 Skomentuj

Od początku istnienia Meritum Bank w działalności stawia na łatwe i użyteczne rozwiązania. Tak aby klienci w prosty sposób przy jednoczesnym użyciu najnowocześniejszych technologii mogli zarządzać własnymi finansami. W czerwcu bieżącego roku Meritum Bank wdrożył kompleksową usługę powiadomień SMS-owych i mailowych. Od tej pory klienci mogą na bieżąco sprawdzać stan konta, terminy płatności rachunków, okres zapadalności lokat, wpłaty i wypłaty na koncie, raty kredytowe itp.

Lokata półroczna w promocji w Meritum Banku – do 14 czerwca 2011

6 czerwca 2011 Skomentuj

Oferta lokaty półrocznej w Meritum Banku to wynik kampanii reklamowej banku pod hasłem: „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy”. 6-cio miesięczny depozyt będzie dostępny do 14 czerwca 2011 roku. Zarówno dla nowych jak i dotychczasowych klientów Meritum Banku.

Lokata on line – lokaty firmowe Meritum Zysku dla Biznesu

24 maja 2011 Skomentuj

Meritum Bank jako pierwszy na rynku wprowadził sklep internetowy z lokatami dla klientów biznesowych. Z oferty mogą skorzystać wszystkie podmioty gospodarcze, niezależnie od ich formy prawnej. Innowacyjne rozwiązanie banku polega na tym,