Ubezpieczenie turystyczne w mBankuLinki sponsorowane

Nadchodzi sezon letni, a co za tym idzie okres wzmożonych wyjazdów zagranicznych. W ubiegłym roku na zagraniczne wakacje zdecydowało się ponad 3 miliony Polaków. Społeczeństwo najczęściej wybierało takie kierunki jak Włochy, Niemcy, Chorwacja, Czechy i Hiszpania.  Każda podróż niesie za sobą ryzyko różnych wypadków.

Zatem warto zastanowić się nad odpowiednią polisą ubezpieczeniową w przypadku gdy organizujemy zagraniczny pobyt na własną rękę. Za granicą najczęściej zdarza nam się nagłe zachorowanie. Brak polisy w takim przypadku może poważnie uszczuplić nasz portfel. Przykładowo koszt pobytu jednodniowego we francuskim szpitalu kosztuje 1500 EUR.

Koszt zagranicznych usług medycznych może przewyższyć cenę ubezpieczenia nawet 300 razy. MBank oferuje ubezpieczenie turystyczne dla 4 osobowej rodziny. Koszt takiej polisy przy 8 dniowym wyjeździe zagranicznym wynosi już 52,80 zł- w wariancie minimum. Większym zakresem opieki jesteśmy objęci w pakiecie medium-91,60 zł oraz w pakiecie maksimum-172,40 zł. Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia i zakup lekarstw za granicą, a także odszkodowanie na rzecz innej osoby i transport medyczny.

Możemy również liczyć na zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia lub zaginięcia bagażu. Ciekawostką jest fakt, iż ubezpieczenie turystyczne w mBanku można kupić drogą telefoniczną-nawet na 2 godziny przed wyjazdem. Wówczas numer polisy ubezpieczeniowej otrzymamy na telefon komórkowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
31 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Meritum Bank

Meritum Bank pojawił się na polskim rynku w połowie lat 90. Na początku działał jako Bank Współpracy Europejskiej. W 2007...

Zamknij