Ubezpieczenie mieszkania na wypadek włamania – ubezpieczenie Mieszkanie24 w mBankuLinki sponsorowane

Ze statystyk wynika, że z roku na rok w Polsce wzrasta liczba włamań do mieszkań. Przykładowo w 2010 było ich ok. 140 tysięcy natomiast rok wcześniej blisko 135 tysięcy. Według Instytutu Homo Homini w tegorocznym okresie letnim ponad 40 procent naszych rodaków wyjedzie na wakacje. Wiąże się to z zostawieniem mieszkania bez opieki. Jedną z opcji jest poproszenie sąsiada o zwrócenie uwagi na nasz dobytek, jednak i to nie daje 100 procentowej ochrony. Jest to duża grupa osób, która może być narażona na koszty związane z włamaniem do mieszkania.

Ponieważ tylko 19 naszych rodaków ubezpieczyło mieszkanie na wypadek włamania . Siec detaliczna BRE Banku proponuje klientom ubezpieczenie Mieszkanie24 ze zniżką 15 procentową, która trwa przez pół roku od chwili aktywacji ubezpieczenia.. Ubezpieczenie to oprócz ochrony wobec włamania zabezpieczy nas przed pożarem, zalaniem, uderzeniem pioruna lub odpowiedzialnością cywilną(np. gdy pękająca rura w mieszkaniu zaleje sąsiada). Promocja mBanku rozpocznie się 31 sierpnia 2011 roku. Ubezpieczenie można uruchomić po zalogowaniu się poprzez prosty wniosek na stronie bankowości internetowej mBanku. Ważną informacją jest to, że ubezpieczenie Mieszkanie24 zawierane jest na jeden miesiąc(na okres urlopu lub innych miesięcy w ciągu roku)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
Ubezpieczenie mieszkania na wypadek włamania - ubezpieczenie Mieszkanie24 w mBanku, 9.0 out of 10 based on 2 ratings
20 lipca 2011


Podobne


Tagi


2 opinie o Ubezpieczenie mieszkania na wypadek włamania – ubezpieczenie Mieszkanie24 w mBanku

  Jeśli mam być szczery, to wolę ubezpieczyć mieszkanie w firmie ubezpieczeniowej. Banki są od liczenia pieniędzy, a nie od rozmieniania się na drobne i wymyślania sobie coraz to nowych zajęć.

  Ryszard
  19 czerwca 2012 o 13:13

  Ja radzę poszukać czegoś w ofercie rankmatu. Tam jest kilka ciekawych ofert, które mogą zostać wykorzystane.

  David
  15 czerwca 2015 o 23:10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepsi analitycy makroekonomiczni w Polsce – ranking NBP

Od trzech lat Narodowy Bank Polski organizuje prestiżowy konkurs na najlepszych analityków makroekonomicznych. Poprzez konkurs NBP chce przybliżać przedsiębiorcom rzetelną...

Zamknij