Lukas Bank

Linki sponsorowane

Juliette Binoche twarzą Banku Credit Agricole

19 października 2011 2 komentarze

W sektorze bankowym nadal panuje wzmacnianie marki poszczególnych instytucji finansowych poprzez kampanie reklamowe ze znanymi osobistościami. Znamy już przykłady zatrudnienia przez banki działające w Polsce takich osób jak mistrzowie sportu, celebryci , showmani i aktorzy formatu światowego oraz rodzimego. W ostatnich tygodniach doszło do rebrandingu marki Lukas Banku. Od tej pory bank działa jako Credit Agricole.

Wyniki finansowe Lukas Banku

3 lipca 2011 Skomentuj

Na początku lipca bieżącego roku Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Lukas Banku zatwierdziło sprawozdanie finansowe za 2010 rok. W 2010 roku zysk netto banku wyniósł 48 milionów zł, a przychody osiągnęły wartość 1,4 miliarda złotych. Jeśli chodzi o skonsolidowany zysk netto całej Grupy Kapitałowej Lukas S.A. to wyniósł on 43 miliony złotych.

Nowy Zarząd w Lukas Bank SA – 2 istotne zmiany

20 maja 2011 Skomentuj

W Zarządzie Lukas Banku nastąpiły 2 istotne zmiany-kluczowe dla realizacji strategii banku, która zakłada rozwój bankowości uniwersalnej. Od tej pory osobą odpowiedzialną za obszar strategii i finansów będzie Radosław Księżopolski.

Kredyt na mieszkanie i dom w euro Lukas Bank SA

28 kwietnia 2011 Skomentuj

Środki z tego kredytowania można przeznaczyć na zakup mieszkania, domu jednorodzinnego zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Dodatkowe finansowanie może pomóc także w remoncie i w spłacie innego zobowiązania na cele mieszkaniowe.

Fundusze inwestycyjne w Lukas Banku

14 kwietnia 2011 Skomentuj

Fundusze to inwestycja o charakterze długoterminowym. Należą one do jednych z najbardziej zyskownych narzędzi na rynku pieniężnym. Wysokie stopy zwrotów sprawiają, iż musimy się liczyć ze znacznymi wahaniami notowań poszczególnych funduszy. Osoby o małej akceptowalności ryzyka wybiorą  zapewne produkty depozytowe (z gwarantowaną stopą zwrotu).

Konto studenckie Lukas Bank Konto Student

14 kwietnia 2011 1 komentarz

Informacje i opinie o kontach studenckich w banku Lukas Bank S.A.

Lukas Bank wyszedł z ofertą taniego konta studenckiego. W Polsce jest ok. 2 milionów studentów we wszystkich typach szkół wyższych.

Lokata dynamiczna Lukas Bank

14 kwietnia 2011 Skomentuj

Informacje i opinie o lokatach dynamicznych w banku Lukas Bank S.A.

Lokata dynamiczna ma to do siebie, iż można z niej zrezygnować w dowolnym momencie trwania inwestycji-nie tracą przy tym wypracowanych odsetek.

Ubezpieczenie na życie Lukas Bank

14 kwietnia 2011 Skomentuj

Informacje i opinie o ubezpieczeniach na życie w banku Lukas Bank S.A.

Jest to produkt dedykowany osobom, które cenią spokojny los najbliższych, prowadzą aktywny tryb życia, pragną zapewnić dobrą przyszłość rodzinie.

Ubezpieczenie komunikacyjne Lukas Bank

14 kwietnia 2011 Skomentuj

Opinie i informacje o ubezpieczeniach komunikacyjnych w banku Lukas Bank S.A.

Lukas Bank wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń Allianz Polska SA przygotował ofertę pełnego ubezpieczenia komunikacyjnego, które obejmuje:

Opieka medyczna Zdrowie w Lukas Banku

14 kwietnia 2011 1 komentarz

Jest to usługa umożliwiająca korzystanie z opieki lekarzy bez konieczności czekania w kolejce. Opieką medyczną mogą zostać objęci wszyscy członkowie rodziny. Każdy klient ma do dyspozycji 1200 prywatnych placówek medycznych najlepszych specjalistów.