Zarabianie na kursie Franka – lokaty strukturyzowane w Raiffeissen BankLinki sponsorowane

Zapewne wiele jest osób w naszym kraju, które zraziły się do franka szwajcarskiego. Mamy tutaj na myśli kredytobiorców hipotecznych w tej walucie. Jednak Raiffeissen Bank daję możliwość rekompensaty za straty spowodowane wysokim kursem franka szwajcarskiego. Jak wiadomo gospodarka podlega sinusoidalnym zmianom. Istnieje nadzieja, że zła sytuacja na rynkach europejskich ustabilizuje się i złoty ponownie się wzmocni. W najbliższym okresie powinna znaleźć się odpowiedź na aktualne problemy gospodarcze Europy i Świata. Jak na razie inwestorzy uciekają z kapitałem do franka szwajcarskiego.

Lokata strukturyzowana „Odbierz zyski frankowi” da maksymalnie zarobić 15 procent. Warunkiem pomnożenia zainwestowanego kapitału jest odpowiedni poziom kursu CHF/PLN. Maksymalny zysk zostanie naliczony jeśli 13 sierpnia 2012 roku kurs CHF/PLN znajdzie się poniżej kursu z dnia 16 sierpnia 2012 roku minus 28 groszy. Prościej mówiąc zysk będzie wynosił 0,375 procent w skali roku za każdy grosz różnicy pomiędzy kursem z początku inwestycji pomniejszonym o 28 gorszy, a kursem w okresie zapadalności lokaty. Minimalny wkład wynosi 5 tysięcy złotych. Lokata strukturyzowana jest bezpieczną inwestycją ponieważ bank gwarantuje 100 procentowy zwrot kapitału.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
8 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy odsetki z kredytu można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów?

Zaciągnięty przez firmę kredyt może być wykorzystany nie tylko jako źródło środków pieniężnych na niezbędne inwestycje. Wiele firm zapomina o...

Zamknij