Lokaty w Alior Banku – Lokata 9 miesięczna

Oferta depozytowa Alior Banku jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na polskim rynku bankowym. W dobie wysokiej inflacji i 19 procentowego podatku Belki, efektywne pomnażanie kapitału za pomocą lokat bankowych często mija się z celem. Oprocentowanie nowej  lokaty 9 miesięcznej w Lukas Banku nieznacznie przewyższa stopę inflacji, jednak jest to atrakcyjna oferta.

Dzięki wykorzystaniu korzystnych zaokrągleń podstawy opodatkowania i kwoty podatku bank nie pomniejsza nam zysków kapitałowych. Nowa oferta depozytowa dostępna jest dla klientów do 12 czerwca bieżącego roku. Skorzystać z oferty można poprzez wizytę w oddziale banku lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej. W przypadku  nowej promocji nie zapomniano o osobach, które nie są klientami Alior Banku. Mogą oni otworzyć lokatę poprzez wykorzystanie wniosku iLokata.

Lokata 9 miesięczna w Alior Banku-główne cechy:

– oprocentowanie 4,86 % netto
– bez podatku Belki
– promocja dostępna do 12 czerwca 2011 roku
– minimalna kwota inwestycji wynosi 1000 zł
– można założyć dowolną ilość lokat
– dzienna kapitalizacja odsetek
– 9 miesięczny okres inwestycji
– zerwanie lokaty wiąże się z utratą połowy odsetek
– maksymalna kwota, dla której nie jest pobierany podatek Belki to 18 060 złotych

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.5/10 (11 votes cast)
Lokaty w Alior Banku - Lokata 9 miesięczna, 6.5 out of 10 based on 11 ratings

4 Replies to “Lokaty w Alior Banku – Lokata 9 miesięczna”

  1. W dzisiejszych czasach lokaty bankowe to porażka. Więcej się traci na wszystkim. Potencjalny zysk nawet nie rekompensuje prawdziwej inflacji.
    Jak coś, to polecam tylko lokaty w złoto.

  2. Nie ma co się spinac-powyższa oferta jest już przedawniona!Interesuej mnie ogólna wzmianka intrnautów o depozytach terminowych w Alior Banku

  3. Czy aby na pewno lokaty w złoto są bardziej pewne od oszczędzania w bankach? Złotem zajmują się jakieś firmy, które z bankami nie mają nic wspólnego. Boję się, że nagle znikną z powierzchni ziemi i nie zobaczę ani pieniędzy ani zarobionych odsetek. A banki mają przecież jakieś gwarancje od państwa, więc nawet jakby coś się stało, to mam chyba szansę odzyskać swoje oszczędności?

  4. O tych lokatach w złoto pisze chyba konkurencja… Miałem lokatę w Alior Banku i wcale nie narzekam. Może nie zarobiłem kokosów, ale przynajmniej mogłem spać spokojnie, że nikt mi z tym „złotem” nie ucieknie gdzie pieprz rośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv