Lokaty Nordea BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o lokatach w banku Nordea Bank Polska S.A.

Inwestując osobiście na rynkach obejmujących kilka klas aktywów (w szczególności akcje), powinno się wykazać  naprawdę ogromną wiedzą, w co i kiedy zainwestować.

W celu utrzymania ryzyka inwestycyjnego na minimalnym poziomie oraz uniknięcia głębokich strat w czasach giełdowej bessy-należy zainwestować środki finansowe w lokaty bankowe.

Lokata Nordea Hit przynosi rozwiązanie problemu ryzyka inwestycyjnego. Oprocentowanie lokaty trzymiesięcznej wynosi 7 %, a jednomiesięcznej nawet 9 % w skali roku. Produkt zapewnia dywersyfikacje ryzyka inwestycyjnego poprzez podział środków 50:50 pomiędzy lokatę i inwestycję w fundusze. Dla posiadaczy rachunku Nordea lub Nordea Spectrum bank przygotował lokatę eDepozyt. Minimalna kwota lokaty to 5 tys. zł. Lokata oprocentowana jest według stałej stopy procentowej (3 miesięczna- 4,20 %, 6 miesięczna -3,80 %, 1 miesięczna- 3,30 %). Bank daje możliwość negocjacji warunków lokaty przy inwestycjach równych 500 tys. zł, bądź równowartości 100 tys. euro dla lokaty walutowej. Wówczas kwota, termin oraz oprocentowanie depozytu są ustalane z pracownikiem Departamentu Sprzedaży Produktów Skarbowych w Centrali Nordea Bank Polska S.A.

Lokaty bankowe w Nordea Bank Polska S.A. – główne cechy:

Lokata Nordea Hit

– Oprocentowanie w skali rocznej 1m-9 %, 3m-7 %

Lokata eDepozyt

– Oprocentowanie w skali rocznej 1m-3,30 %
– 3m-4,20 %, 6m-3,80%
– min. wpłata 5 tys. zł

Lokata negocjowana

– Negocjacje warunków przy inwestycjach równych 500 tys. zł

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 3.9/10 (7 votes cast)
Lokaty Nordea Bank, 3.9 out of 10 based on 7 ratings
17 lutego 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Lokaty Nordea Bank

    Moja siostra ma lokatę w tym banku(na nieszczęście) od lutego nie może dostać swoich pieniędzy!!!!Skandal prosić się tyle czasu o kasę która należy do niej!!! dlatego nie polecam tego banku to mega KRĘTACTWO!!!można nazwać ich Złodziejami jak tak dalej pójdzie sprawa zakończy się w sądzie.

    anutkas
    20 lipca 2011 o 13:28

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
BOŚ Bank

Informacje i opinie o banku BOŚ Bank BOŚ Bank - Bank Ochrony Środowiska to jeden z nielicznych polskich banków komercyjnych,...

Zamknij