Lokaty mBankLinki sponsorowane

mLOKATĘ PLUS może założyć każdy posiadacz ROR-u w mBanku. Chodzi o jedno z kont oszczędnościowych(eMAX lub eMAX Plus)oraz podstawowy rachunek oferowany wszystkim klientom: eKONTO. Posiadając jedno z wyżej wymienionych kont, w bardzo prosty sposób można aktywować lokatę terminową, w serwisie bankowości internetowej. W bocznym menu znajduje się specjalna zakładka z produktami oszczędnościowymi mBanku. Po zatwierdzeniu odpowiedniego produktu i wielkości zainwestowanego kapitału, środki pieniężne z naszego konta zostają automatycznie przekierowane na lokatę. Mimo, iż lokata otwierana jest na 3 lub 6 miesięczny okres  zapadalności to odsetki kapitalizowane są każdego dnia.

mLOKATA PLUS-główne cechy:

okres inwestowania: 3 lub 6 miesięcy
zakładanie bez wychodzenia z domu(klienci stali)
dzienna kapitalizacja odsetek
minimalna kwota wpłaty to tysiąc złotych
lokata 3M: nominalne oprocentowanie wynosi 3,65 proc.
Lokata 6M: nominalne oprocentowanie wynosi 3,85 proc.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.3/10 (3 votes cast)
Lokaty mBank, 6.3 out of 10 based on 3 ratings
9 stycznia 2012


Podobne


Tagi , ,


2 opinie o Lokaty mBank

  mBank zawsze podobał mi się pod względem konta osobistego, jednak nigdy nie myślałem o lokacie. Sprzedałem ostatnio samochód i mam parę groszy, więc może bym zainwestował (chociaż to chyba zbyt wielkie słowo) i wsadził tę kasę na lokatę? Ma ktoś jakieś doświadczenia z mBankiem?

  Adam
  24 maja 2012 o 10:54

  Oferta wygląda interesująco. Ważne jest to, że nie muszę iść do banku z workiem pieniędzy, tylko wszystko załatwiam przez Internet. Może się skuszę, bo mam parę złotych, które wyrwałam od byłego męża po rozwodzie.

  Hanka
  25 maja 2012 o 12:22

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ile wynosi marża kredytu hipotecznego w euro?

Sytuacja w Strefie Euro nie ułatwia bankom pozyskiwanie walut na kredyty hipoteczne we wspólnej walucie europejskiej. Tak samo jak w...

Zamknij