Lokaty ING Bank ŚląskiLinki sponsorowane

Informacje i opinie o lokatach w banku ING Bank Śląski

W bogatej ofercie ING Banku Śląskiego nie mogło zabraknąć podstawowych form oszczędzania środków pieniężnych. Polacy głównie przekazują nagromadzone wolne środki na lokaty terminowe. Niskie ryzyko tej inwestycji odzwierciedlone jest w wysokości oprocentowania kapitału. Oprocentowanie większości lokat terminowych na polskim rynku bankowym pokrywa się ze stopą inflacji. Realny zysk tego produktu inwestycyjnego kształtuje się w granicach 1 procenta w skali roku.

Tradycyjna forma pomnażania pieniędzy w ING Banku Śląskim oprocentowana jest do 4,5 % w skali roku. Lokatę standardową można założyć darmowo, na okres 6, 12 lub 24 miesięcy. Natomiast czas inwestycji w wypadku lokaty niestandardowej kształtuję się od 1 do 365 dni. Minimalna kwota wpłaty na lokatę wynosi 1000 zł.

Bank ING Śląski wyszedł na przeciw aktywnym inwestorom. Z myślą o nich stworzył Program Lokata dla Inwestora. Efektywne inwestowanie wymaga ciągłego monitoringu zmieniających się rynków. Program ten daje możliwość przenoszenia środków pieniężnych z lokaty oprocentowanej 4 proc. w skali rocznej na subfundusz ING Parasol FIO-bez utraty odsetek. Kwota inwestycji wynosi od 50 000-1000000 zł. Natomiast maksymalny czas trwania lokaty to 6 miesięcy. Oferta Lokaty dla inwestora skierowana jest dla posiadaczy Otwartego Konta Oszczędnościowego.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
Lokaty ING Bank Śląski, 2.0 out of 10 based on 1 rating
4 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy Eurobank

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku Eurobank W obliczu wzrostu gospodarczego w Polsce (w IV kw. 2010 roku...

Zamknij