Lokaty EurobankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o lokatach w banku Euro Bank SA

Oprócz strategicznych produktów kredytowych, w Eurobanku można pomnażać kapitał. Dzięki codziennemu naliczaniu odsetek, Lokata z Kapitalizacją dzienna nie jest obciążona podatkiem od zysku. W przypadku tego produktu, bank nalicza odsetki w wysokości 4,3-4,8 % w stosunku rocznym od zdeponowanej kwoty. Lokata dynamiczna jest produktem przygotowanym w myśl filozofii: dostosowywania się do potrzeb klienta. Cechą szczególną tej lokaty jest możliwość jej zerwania w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Według umowy, bank nalicza odsetki (5,50%) według pełnej stopy procentowej za każdy dzień trwania lokaty. Oszczędzanie z Lokatą dynamiczną, można już rozpocząć od kwoty 200 zł.  Lokata „odsetki płatne z góry” przyniesie zaplanowany zysk, który jest do dyspozycji klientów już dniu zawarcia umowy. Taki sposób wypłaty pomniejszy koszt alternatywny tej inwestycji, gdyż za gwarantowane odsetki można założyć kolejną lokatę. Zamożni klienci, którzy nie są zadowolenia ze standardowego oprocentowania lokat, mogą negocjować z bankiem stopę oprocentowania. Bank rozpoczyna takie negocjacje od lokat opiewających na kwotę 50 tys. zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.6/10 (5 votes cast)
Lokaty Eurobank, 5.6 out of 10 based on 5 ratings
10 marca 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Lokaty Eurobank

  Nareszcie jakiś bank pomyślał o osobach z mniejszym portfelem!mam wolnego tysiaka i szkoda, żeby go zjadła inflacja!większość lokat na rynku procentuje od wyższej kwoty, a tutaj rozumiem od 200 zł???

  amigo
  4 stycznia 2012 o 14:16

  Dlaczego tutaj tak często promujecie najróżniejsze lokaty bankowe? Macie jakiś układ z bankami i prowizję od tego ?
  Przecież w obecnych czasach lokowanie oszczędności w bankach to czysta strata. Szczególnie teraz jak znikają lokaty antybelkowe.

  Precz ż żabojadami
  5 stycznia 2012 o 22:21

  Kiedyś brałem pożyczkę w Eurobanku, ale teraz los się odwrócił i teraz nie potrzebuję już pożyczać pieniędzy, a nawet mam małą nadwyżkę, której nie chciałbym od razu skonsumować. Oddział mam niedaleko domu więc chyba się tam przejdę. Niech przedstawią mi jakąś korzystną ofertę. Z pożyczki byłem zadowolony 🙂

  Maniuś
  24 maja 2012 o 10:49

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt mieszkaniowy Raiffeisen Bank SA

Informacje i opinie o kredytach mieszkaniowych w banku Raiffeisen Bank SA Oferta kredytu mieszkaniowego w Raiffeisen Banku Polska SA przeznaczona...

Zamknij