Lokaty Citi Bank HandlowyLinki sponsorowane

Informacje i opinie o lokatach w banku Citi Bank Handlowy

Polacy dysponują oszczędnościami w wysokości powyżej 800 mld złotych. W styczniu 2011 roku, zmiana procentowa depozytów wynosiła ok. 10 % w stosunku do roku poprzedniego. Sektor bankowy ma więc duży potencjał do przenoszenia tych oszczędności do bardziej dochodowych form inwestycji. Banki w 2011 roku chcą wesprzeć politykę kredytów hipotecznych właśnie poprzez zdeponowane oszczędności Polaków na lokatach terminowych.

Ciekawym produktem inwestycyjnym w Citi Handlowym jest Lokata TurboProcent. Efektywne inwestowanie w przypadku tego produktu finansowego polega na powiększaniu oprocentowania poprzez płatności bezgotówkowe dokonywane kartami płatniczymi. Bank chce wykorzystać potencjał bezgotówkowego obrotu pieniężnego w naszym kraju (Według Ministerstwa Finansów do roku 2013, udział transakcji bezgotówkowych w całości transakcji pieniężnych ma wzrosnąć z obecnych 9 do 51 proc.). Lokata TurboProcent oprocentowana jest standardowo 3 % w skali roku. Każda płatność kartą na sumę 500 zł zwiększa oprocentowanie lokaty o 0,5 % w skali roku. Lokata zawierana jest na okres jednego miesiąca z możliwością dalszego odnawiania.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Lokaty Citi Bank Handlowy, 6.0 out of 10 based on 1 rating
29 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
„Noc Muzeów” w Banku Gospodarstwa Krajowego

Impreza kulturalna „Noc Muzeów” została zapoczątkowana w Berlinie, w 1997 roku. Nocne udostępnianie instytucji kultury przybrało zasięg ogólnoeuropejski od 2001...

Zamknij