Lokaty BZ WBKLinki sponsorowane

Informacje i opinie o lokatach w banku BZ WBK

Osoby które nie konsumują całej wielkości własnych dochodów i dysponują wolnymi środkami pieniężnymi, powinny rozważyć metody pomnażania kapitału oferowane szeroko przez sektor bankowy. Podstawowym instrumentem będzie w tym wypadku lokata wymagająca pożegnania się z pewną kwotą na określony czas. Banki oferują konkretny zwrot. Jednak poziom stóp procentowych banku centralnego wciąż pozostaje na niskim poziomie.

Doskonałą propozycją w obecnych trudnych czasach jest Lokata antykryzysowa. Mimo utraty pracy, klient nie jest zobligowany do utraty zysków i zlikwidowania lokaty. Dodatkowo posiadacze tej lokaty zostają objęci ubezpieczeniem od utraty stanowiska pracy. Lokata otwierana jest na okres 12 miesięcy w kwocie od 3000 do 20000 zł. Zwrot z tej inwestycji to 5 % w skali roku. Lokata codziennie zarabiająca to odnawialny, jednodniowy produkt inwestycyjny zwolniony z podatku Belki. Minimalny wkład inwestycyjny w tym przypadku wynosi 1000 zł. Dzienna kapitalizacja odsetek pozwoli zarobić 3,75 % w skali roku. Inwestor o niskiej skłonności do podejmowania ryzyka może wybrać Lokatę negocjowaną. Lokata jest oprocentowana według stałej stopy procentowej. Lokatę negocjowaną można otworzyć w rodzimej walucie oraz obcej : USD, EUR, GBP, CHF. Jeśli chodzi o lokatę w złotówkach, to jest ona dostępna dla kwoty 100 tys. zł. Cechą tego produktu jest osiąganie korzyści majątkowych, wynikających z atrakcyjnego oprocentowania negocjowanego indywidualnie z klientem.

Lokaty bankowe w Banku Zachodnim WBK – główne cechy:

Antykryzysowa

– okres 12 miesięcy
– kwota od 3 do 20 tys. zł
– oprocentowanie w skali roku: 5 %

Codziennie zarabiająca

– dzienna kapitalizacja odsetek
– zwrot z inwestycji: 3,75 % w skali roku

Negocjowana

– indywidualne warunki umowy
– różne waluty inwestycji: PLN, USD, EUR, GBP, CHF

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 3.5/10 (2 votes cast)
Lokaty BZ WBK, 3.5 out of 10 based on 2 ratings
4 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepsze konto firmowe – sierpień 2011

Niedawno na portalu finansowym Bankier.pl ukazał się ranking kont firmowych jakie można znaleźć w bankach działających, w naszym kraju. Konto...

Zamknij