Lokata Zyskowny duet Lukas BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o lokatach Zyskowny Duet w banku Lukas Bank S.A.

Produkt oszczędnościowy Zyskowny Duet przeznaczony jest dla klientów o umiarkowanej odporności na ryzyko inwestycyjne. Środki inwestycyjne są dzielone na lokatę i na wybrany przez klienta subfundusz. Lokata terminowa gwarantuje stałe oprocentowanie do 6,66 proc., natomiast bardziej ryzykowne fundusze mogą być źródłem ponadprzeciętnych stóp zwrotu. Bank przygotował dwa warianty tego produktu: 50%/50% ( środki są przekazywane w połowie na lokatę i subfundusz) ; 70%/30% ( środki lokowane są w 70 % na lokatę i w 30 % na subfundusz). Odsetki wypracowane na lokacie terminowej, bank przekazuje codziennie na rachunek osobisty (dzięki dziennej kapitalizacji odsetek unikamy podatku Belki). Do wyboru jest 5 subfunduszy:

– LUKAS Lokacyjny (inwestowanie 100 procent aktywów w obligacje, bony skarbowe, listy zastawne itp.)
– LUKAS Stabilnego Wzrostu (maksymalnie 70 procent aktywów jest inwestowana w papiery dłużne, resztę kapitału subfundusz inwestuje w akcję spółek giełdowych)
– LUKAS Dynamiczny Polski (struktura inwestycji- co najmniej 20 procent w papiery dłużne oraz od 40 do 70 procent w akcje spółek giełdowych)
– LUKAS Akcyjny (od 66 do 100 procent inwestycja w akcje i instrumenty o podobnym charakterze; natomiast do 34 procent środków subfundusz inwestuje w papiery dłużne)
– Lukas Akcji Nowej Europy (inwestycja od 66 do 100 procent w akcje i instrumenty finansowe krajów Europy Środkowej oraz Wschodniej; do 34 procent kapitału przeznaczone jest an inwestycje w papiery dłużne)

Zyskowny duet – główne cechy:

– lokata 150 dniowa o stałym oprocentowaniu do 6,66 % ( zwolniona z podatku Belki)
– dzienne naliczanie odsetek w lokacie terminowej
– środki po zakończeniu lokaty mogą powiększyć inwestycje w subfundusze
– minimalna kwota inwestycji to 4000 zł
– maksymalna kwota założenia lokaty wynosi 15 000 zł
– dwa warianty inwestycji: 50%/50% ( środki są przekazywane w połowie na lokatę i subfundusz) ; 70%/30% ( środki są lokowane w 70 % na lokatę i w 30 % na subfundusz)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
13 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy PLUS Volkswagen Bank Polska SA

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku Volkswagen Bank Polska S.A. Kredyt Plus przeznaczony jest dla osób fizycznych chcących...

Zamknij