Lokata z pewnym zyskiem – oferta Meritum Banku

Meritum Bank wprowadził do oferty nowy 12 miesięczny depozyt. Lokata ta dostępna jest dla klientów od 29 lipca bieżącego roku i charakteryzuje się dzienną kapitalizacją odsetek. Depozyt  ten oprocentowany jest na 5,52 procent netto.  Lokaty mają to do siebie, iż są bezpiecznym produktem oszczędnościowym. Dodatkowo Meritum Bank przez okres roczny daję gwarancję realnego zysku.

Mianowicie w najbliższym czasie może nastąpić zmiana ordynacji podatkowej dotycząca zasad zaokrąglania podstawy opodatkowania(zaokrąglanie do pełnych groszy, a nie jak dotychczas do pełnych złotych, co dawało szansę na zwolnienie z podatku Belki). Jeśli Ministerstwo Finansów zmieni przepisy na niekorzyść klienta, to Meritum Bank podwyższy oprocentowanie lokaty z 5,52 do 7,01 procent-w celu wyrównania strat poniesionych w wyniku naliczenia 19 procentowego podatku od zysków kapitałowych.

Lokatę z gwarancją można założyć w każdej placówce banku, a także za pośrednictwem internetu-specjalny formularz zgłoszeniowy został umieszczony na stronie internetowej banku. Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych w Meritum Banku Piotr Stankiewicz powiedział, że dzięki nowej ofercie klienci mają jasność co do otrzymania odsetek.

Oprocentowanie Lokaty z gwarancją: 5,52 procent netto (możliwa podwyżka do 7,01 procent).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.1/10 (10 votes cast)
Lokata z pewnym zyskiem - oferta Meritum Banku, 8.1 out of 10 based on 10 ratings

2 Replies to “Lokata z pewnym zyskiem – oferta Meritum Banku”

  1. Skorzystałem i nie żałuję. Jasne zasady, bez czarowania jakimiś dziwnymi obietnicami, wszystko czarno na białym. Wiem z dokładnością do 1 grosza, ile zarobiłem na tym interesie, a zarobiłem niemało w porównaniu do innych banków. To mi się podoba!

  2. Nie wierzę w żadne lokaty z pewnym zyskiem. Już byli tacy naiwni, którzy uwierzyli i teraz sobie plują w brodę (mam na myśli Amber Gold, gdzie też obiecywano pewny zysk). Wolę zawsze żyć w przeświadczeniu, że ryzykuję. Przynajmniej potem nie ma rozczarowań…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv