Lokata z funduszem w ING Banku ŚląskimLinki sponsorowane

Struktura produktu finansowego Lokata z funduszem jest bardzo prosta. Bowiem ulokowane przez nas środki pieniężne dzielone są po 50 procent na 3 miesięczny depozyt o stałym oprocentowaniu 6 proc. oraz w wybrany subfundusz ING Parasol FIO(istnieje możliwość przenoszenia kapitału pomiędzy funduszami w trakcie inwestycji). Najprościej mówiąc produkt ten to połączenie oszczędzania na tradycyjnej lokacie terminowej z lokowaniem pieniędzy w jednostkach funduszy inwestycyjnych.

Do wyboru mamy 5 funduszy:

ING Subfundusz Ochrony Kapitału 90
ING Subfundusz Stabilnego Wzrostu
ING Subfundusz Zrównoważony
ING Subfundusz Akcji
ING Subfundusz Selektywny

Lokatę z funduszem można nabyć w każdej placówce bankowej lub w systemie bankowości internetowej. Minimalna kwota inwestycji to 4 tysiące złotych. Decydując się na lokatę z funduszem trzeba posiadać konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim. Cały okres inwestycji trwa 12 miesięcy. Natomiast w przypadku okresu zapadalności tradycyjnej lokaty, wypracowane środki pieniężne przelewane są na rachunek oszczędnościowy. Zerwanie Lokaty z funduszem przed upływem 12 miesięcznego okresu wiąże się z opłatą umorzeniową w wysokości 3 procent wartości odkupionych jednostek(bank nie pobiera opłaty dystrybucyjnej podczas kupowania jednostek uczestnictwa).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
31 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kto i jak może otrzymać kredyt w koncie?

Według statystyk Związku Banków Polskich, polskie społeczeństwo odwraca się od kart kredytowych. Bardziej popularne stało się zadłużanie w rachunku osobistym....

Zamknij