Lokata Sierpnia w Getin BankuLinki sponsorowane

Okres letni to czas odpoczynku po całorocznej pracy. Jednak wakacje nie oznaczają rezygnacji z dbania o własne finanse. Wyjeżdżając na wakacje można przenieść kapitał z ryzykownych inwestycji na „bezpieczne” lokaty. Tak aby podczas wyjazdu nie towarzyszyła nam troska o inwestycje. Taki wybór daje nam Getin Bank. Instytucja ta proponuje Lokatę Sierpnia z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie tego depozytu wynosi 5,7 procent netto i odpowiada standardowej lokacie o oprocentowaniu 7,04 proc.

Dzięki tak wysokiemu oprocentowaniu i zwolnieniu z naliczania 19 proc. podatku od zysków kapitałowych Lokata Sierpnia zajmuje czołowe miejsce na rynku. Z lokaty można skorzystać od 1 do 31 sierpnia 2011 roku. Getin Bank zaznacza, że zainwestować można jedynie nowe środki-nadwyżka powyżej stanu konta klienta na dzień 27 czerwca 2011 roku.

Lokata Sierpnia-główne cechy:

dzienna kapitalizacja odsetek
4 miesięczny okres zapadalności
minimalna kwota inwestycji to tysiąc złotych
bez podatku Belki
oprocentowanie 5,7 proc. netto
promocja od 1 do 31 sierpnia 2011 roku
wyłącznie dla nowych środków

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
3 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
W którym banku najszybciej dostanę kredyt mieszkaniowy?

Portale finansowe przepełnione są różnego rodzaju rankingami kredytów hipotecznych, które oceniają atrakcyjność tych produktów finansowych. Bez problemu znajdziemy informacje dotyczące...

Zamknij