Lokata Poranna Lukas BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o lokatach porannych w banku Lukas Bank S.A.

Lokata poranna to odmiana standardowej lokaty terminowej. Odmienność tego produktu polega przede wszystkim na tym, iż klient może dysponować odsetkami w każdym dniu-niezleżenie od okresu zdeponowania środków pieniężnych.

Posiadacze ROR-u w Lukas Banku mogą założyć Lokatę Poranną na okres 150, 300 lub 540 dni. Dzienna kapitalizacja odsetek pozwala na unikanie podatku od dochodów kapitałowych ( tzw. podatek Belki). Nazwa tej lokaty wzięła się stąd, iż codziennie rano wypracowane zyski kapitałowe trafiają bezpośrednio na właściwy rachunek osobisty. Jest to produkt inwestycyjny o charakterze  nieodnawialnym i bank daje możliwość założenia maksymalnie 3 lokat dla każdego z dostępnych okresów. Dodatkowo dla tych osób, które zdecydują się na Lokatę Poranna za pośrednictwem kanału internetowego i telefonicznego bank daje oprocentowanie wyższe od standardowej oferty o 0,1 punktu procentowego.

Lokata Poranna w Lukas Banku – główne cechy:

– zwolnienie z podatku Belki
– odsetki do dyspozycji każdego dnia
– charakter nieodnawialny
– kwota inwestycji od 1000 zł do 15 000 zł
– lokata na okres 150 dni ( oprocentowanie 4,10 %), na okres 300 dni ( oprocentowanie 4,20 % ), na okres 540 dni (oprocentowanie 4,80 %)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
13 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy online w Banku BPH- wstępna decyzja kredytowa w ciągu minuty

Bank BPH wprowadził innowacyjne rozwiązanie. Za pomocą serwisu internetowego www.gotowkaonline.pl można bez problemów złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Umieszczony w...

Zamknij