Lokata dla firm w Idea Bank – bez podatku BelkiLinki sponsorowane

Informacje i opinie o lokatach dla firm w banku Idea Bank S.A.

Idea Bank zamierza podbić serca przedsiębiorców. Oferuje im nowy produkt. Tak zwana Lokata Przedsiębiorcza na Start daje korzyści w postaci wysokiego oprocentowania, bo aż 8,05% (co daje 10% w skali roku). Jest to lokata miesięczna, do tego z dzienną kapitalizacją odsetek. Dzięki niej unika się podatku Belki.

Warto wiedzieć, że na polskim rynku jest to pierwsza tego typu oferta, która nagradza przedsiębiorców. Wystarczy bowiem posiadać firmę, żeby móc liczyć na lepsze, korzystniejsze warunki lokaty.

Na co jeszcze można liczyć zakładając Lokatę Przedsiębiorczą na Start? Przede wszystkim plusem jest szybkość i łatwość jej założenia. Nie ma konieczności podpisywania umowy. Wystarczy tylko odwiedzić stronę bankowości internetowej banku i wypełnić wniosek. Bank niestety wymaga, aby klient przesłał do placówki kopię wpisu działalności gospodarczej do ewidencji.

Dlaczego Idea Bank kieruje swoją atrakcyjną ofertę akurat do przedsiębiorców? Wychodzi bowiem z założenia, że klienci Ci potrzebują profesjonalnych produktów, żeby móc w pełni rozwinąć skrzydła. Grupa ta bowiem odznacza się zaradnością życiową, kreatywnością i operatywnością.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.7/10 (14 votes cast)
Lokata dla firm w Idea Bank - bez podatku Belki, 4.7 out of 10 based on 14 ratings
3 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
System informatyczny w Polskim Banku Przedsiębiorczości

Polski Bank Przedsiębiorczości zakończył 12 miesięczny proces wdrażania nowego systemu informatycznego. Od tej pory PBP jest jednym z pierwszych banków...

Zamknij