Lokata bez zakładania konta w banku – InteligoLinki sponsorowane

Produkt oszczędnościowy, o którym będzie mowa w tym artykule to Igo Lokata. Dostępna zarówno dla klientów jaki i osób bez rachunku bankowego w Inteligo. Cały proces zakładania depozytu przebiega online. Natomiast wszelką dokumentację otrzymuje się na skrzynkę mailową. Dzięki zastosowaniu dziennej kapitalizacji odsetek, posiadacze Igo Lokaty nie zapłacą podatku od zysków kapitałowych. Minimalny wkład w lokacie wynosi tysiąc złotych i jest możliwość założenia dowolnej ilości tego depozytu.

Produkt depozytowy Igo Lokata to wynik realizacji przez Inteligo strategii budowania oferty produktów, które są łatwe i przyjazne w obsłudze. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące kształtowania się stawek oprocentowania na Igo Lokacie w zależności od okresu zapadalności tego produktu:
– 3 miesięczny okres zapadalności: oprocentowanie 4,45 procent netto
– 6 miesięczny okres zapadalności: oprocentowanie 5 procent netto
– 9 miesięczny okres zapadalności: oprocentowanie 5,22 procent netto
– 12 miesięczny okres zapadalności: oprocentowanie 5,52 procent netto

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Lokata bez zakładania konta w banku - Inteligo, 7.8 out of 10 based on 4 ratings
27 września 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Lokata bez zakładania konta w banku – Inteligo

  niski wkład początkowy jak na takie wysokie oprocentowanie lokaty!Jeśli o mnie chodzi to założyłbym 12 miesięczny depozyt. Najważniejsze jest to, że nie trzeba wychodzić z domu i użerać się w kolejkach bankowych…..

  amigo
  4 stycznia 2012 o 11:10

  Inteligo zawsze miało ciekawą ofertę dla osób, które nie dysponowały jakąś ogromną ilością gotówki, co się chwali, bo nie każdy przecież zarabia po kilka tysięcy i ma jakieś ogromne oszczędności i chciałby je gdzieś ulokować z zyskiem. Może się skuszę, bo mam 1500 zł, których nie zamierzam teraz wydać, więc mogę je zaoszczędzić.

  Monika
  24 maja 2012 o 10:46

   Dobrze że nie trzeba zakładać konta, bo to jest zawsze najbardziej kłopotliwe. Rozumiem, że bank chce jak najbardziej zatrzymać klienta, ale czy nie ma lepszych sposobów? Nikt nie może mieć przecież nieskończonej liczby kont bankowych…

   Rafik
   20 lipca 2012 o 12:27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Fuzja Gospodarczego Banku Wielkopolskiego i MR Banku

5 września bieżącego roku nastąpiło połączenie Gospodarczego Banku Wielkopolskiego i MR Banku. Cały majątek Mazowieckiego Banku Regionalnego został przeniesiony na...

Zamknij