Lokata 4 miesięczna w Getin BankuLinki sponsorowane

Getin Bank od pewnego czasu aktywnie promuje oszczędzanie pieniędzy na lokatach terminowych. Bank zachęca klientów do pomnażania kapitału stawkami oprocentowania jednymi z najwyższych na rynku. Lokaty Getin Banku zajmują czołowe miejsca w rankingach depozytów. Lokaty to najprostsza forma inwestowania pieniędzy-dostępna dla każdego profilu klienta. Otwierając lokatę mamy pewność co do przyszłego zysku. Jednak w porównaniu do innych inwestycji takich jak struktury, papiery wartościowe i fundusze; oprocentowanie lokat terminowych wypada marnie. Na 4 miesięcznej lokacie Getin Bank da zarobić 6,5 procent netto w skali roku.

Warunkiem koniecznym jest ulokowanie nowych środków pieniężnych na koncie w Getin Banku- nadwyżkę salda środków pieniężnych w złotych zgromadzonych do 27 czerwca 2011 roku. Nowa lokata w Getin Bank zwolniona jest z podatku Belki tak jak większość ostatnio pojawiających się na rynku depozytów. Z promocyjnej lokaty można skorzystać do 31 sierpnia bieżącego roku. Dyrektor Biura Depozytów Detalicznych Getin Noble Banku Marek Niewiadomski twierdzi, że dzięki akcjom promocyjnym lokat poprawi się świadomość Polaków dotycząca oszczędzania.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
11 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Lokata 4 miesięczna w Getin Banku

    Zanim wejdziecie do tego banku poczytajcie WROBIENI W GETIN,OSZUKANI NA LOKATACH GETIN,KONTOMIERZ i inne blogi.To może zaoszczędzić wam i zdrowia i pieniędzy.

    dominiq
    27 września 2012 o 20:01

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kto kupi akcje Millennium Banku?

W lutym bieżącego roku, Banco Comercial Portugues wystawił na sprzedaż polski oddział Millennium Banku. Pod młotek zostało wystawionych 65,51 procent...

Zamknij