Lokata 3 miesięczna w Raiffeisen BankLinki sponsorowane

Oprocentowanie lokaty kwartalnej w Raiffeisen Banku należy do najwyższych na polskim rynku depozytów. Jest to lokata z dzienną kapitalizacją odsetek co sprawia, że nie zapłacimy podatku od zysków kapitałowych. Bank w ostatnim czasie podwyższył oprocentowanie tej lokaty. Od tej pory klienci Raiffeisen Banku mogą pomnażać środki pieniężne na lokacie 3 miesięcznej oprocentowanej na 5,51 procent netto. Stawka ta odpowiada standardowej lokacie na 6,8 procent brutto w skali roku.

Jeśli chodzi o podwyżki to Raiffeisen Bank zdecydował się wcześniej podnieść stawki oprocentowania półrocznej lokaty do 4,7 procent oraz rocznej do 5,5 procent(kwoty powyżej 100 tysięcy złotych). Oprocentowanie 12 miesięcznej lokaty dla kwot z przedziału 3.000-49.999,99 wynosi 5 procent. Więcej zarobimy także na Lokacie rewolucyjnej 6M(4,5 procent) i 12 M(5,3 procent). W wyniku niepewności co do regulacji podatku Belki Raiffeisen Bank zdecydował się wycofać z oferty depozyt 5 miesięczny.

Lokata 3 miesięczna-główne cechy:

3 miesięczny okres zapadalności
dzienna kapitalizacja odsetek
bez podatku Belki
minimalna kwota lokaty to 3 tysiące złotych
można ją założyć w następujących walutach: PLN, EUR, USD, GBP i CHF

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
31 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokata Profit w Banku Gospodarstwa Krajowego

Bank Gospodarstwa Krajowego przygotował bezpieczny produkt inwestycyjny-Lokata Profit dla jednostek samorządu terytorialnego, spółek komunalnych i przedsiębiorstw. Wszyscy wyżej wymienieni potencjalni...

Zamknij