Lokata „Wolny wybór” w Idea BankuLinki sponsorowane

Na polskim rynku finansowym, średnie oprocentowanie lokaty 3 miesięcznej wynosi 3,8 proc. netto, 6 miesięcznej 4 proc. netto, a rocznych 4,1 proc. netto. Jak widać wraz z malejącą płynnością rośnie oprocentowanie depozytów. Nie każdy klient chce na długo zamrażać swój kapitał. Dlatego decyduje się na konto oszczędnościowe, które daje możliwość dostępu do nagromadzonych środków w każdym momencie. Jednak w przypadku tego rodzaju produktów, stawka oprocentowania odbiega od standardowych depozytów. Mianowicie lokując 10 tysięcy złotych średnio zyskamy 4,2 procent brutto.

Dodatkowo banki często narzucają z góry liczbę bezpłatnych przelewów z rachunku w danym miesiącu. Idea Bank połączył zalety standardowej lokaty oraz konta oszczędnościowego i stworzył unikatową na rynku lokatę-Wolny wybór. Tutaj bank gwarantuje oprocentowanie na dość wysokim poziomie, a klienci sami wybierają długość inwestycji. Co więcej oprocentowanie jest równe bez względu na długość  okresu zapadalności lokaty.
Lokata „Wolny wybór”- główne cechy:
– oprocentowanie 5,75 proc. netto
– dzienna kapitalizacja odsetek
– minimalna wpłata to tysiąc złotych, a maksymalna 14 tysięcy złotych
– bez podatku Belki
– lokata od 1 do 12 miesięcy
– możliwość założenia nieograniczonej liczby depozytów
– utrata odsetek po zerwaniu lokaty przed umownym okresem

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
22 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokata Wyborcza w Idea Banku

W zeszłym tygodniu rozpoczęła się kampania wyborcza do zbliżających się wielkimi krokami wyborów parlamentarnych. Obecne sondaże poparcia danych partii pokazują,...

Zamknij