Tani kredyt gotówkowy w PolbankuLinki sponsorowane

Polbank reklamuje swój nowy Kredyt na Miarę i to dość chwytliwym hasłem – ‚Kredyt gotówkowy tak tani, że łatwo o nim zapomnieć’. Czy aby na pewno taki tani? Jedno jest pewne, oprocentowanie kształtuje się na poziomie 9,9%. Kwota kredytu gotówkowego – maksymalnie 30 tys. złotych.
Reklamy można zobaczyć na ekranie telewizora od soboty, 5 marca. Kampania promocyjna reklamująca Kredyt na Miarę potrwa do 17 kwietnia. Reklama będzie także widoczna w Internecie.

Jak wygląda owy spot reklamowy? W sytuacjach z codziennego życia przedstawione sa na nim różne osoby. Obrazy łączy jeden element – żółty supełek. Widzowie dowiadują się, że supełki zostały zawiązane tym, którzy wzięli kredyt w Polbanku. Supełki wiąże się, żeby o czymś pamiętać – w tym wypadku o spłacie kredytu, który jest przecież tak tani, że naprawdę łatwo o nim zapomnieć!

Nowi klienci mogą skorzystać oferty Polbanku, dla nich okres kredytowania wynosi 24 miesiące, stali mogą wziąć Kredyt na Miarę nawet na 36 miesięcy.

Dlaczego Polbank akurat teraz reklamuje ów produkt? Bowiem zgodnie z badaniami klienci rozważają wzięcie pożyczki właśnie w kwietniu czy maju. Dzięki pieniądzom wziętym z Polbanku można spełnić swoje marzenia – wyjechać na wakacje, wysłać dzieci na wymarzone kolonie. I nie ma obawy, że zbyt mocno obciąży się domowy budżet.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.3/10 (3 votes cast)
Tani kredyt gotówkowy w Polbanku, 7.3 out of 10 based on 3 ratings
7 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Tani kredyt gotówkowy w Polbanku

    Nie wierzę w te wszystkie tanie kredyty z takim zawzięciem reklamowane przez banki. Dobry produkt nie wymaga reklamy, więc gdyby ten kredyt był aż taki korzystny, to opinia szybko rozeszłaby się po świecie i ludzie ustawialiby się w kolejkach.

    Heniek
    11 czerwca 2012 o 14:18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Fundusz Hipoteczny DOM SA

Fundusz Hipoteczny DOM SA jest pierwszą w Polsce instytucją finansową, która oferuje renty hipoteczne dla osób starszych. Spółka została wpisana...

Zamknij