Gdzie jest do dostania szybka pożyczka bez sprawdzania bikLinki sponsorowane

Szybka pożyczka gotówkowa bez sprawdzania w BIK – Powszechny Dom Kredytowy. PDK to firma specjalizująca się w oferowaniu szybkich kredytów. Jest to pośrednik kredytowy działający od lat na polskim rynku. Doradcy finansowi z Powszechnego Domu Kredytowego wybierają najkorzystniejsze rozwiązania dla swoich klientów. Należy zaznaczyć, iż PDK współpracuje z 30 instytucjami finansowymi. Oprócz oferty kredytowej PDK proponuje również proste rozwiązania oszczędnościowe.

Na stronie www.pdk.pl znajduje się formularz zgłoszeniowy-po jego wypełnieniu doradca PDK kontaktuje się bezpłatnie z wnioskodawcą i wspólnie rozwiązują problem. Dzięki uproszczonej procedurze gotówkę można otrzymać nawet w jeden dzień.

Warunki pożyczki:

– pożyczka do 5 tysięcy złotych
– uproszczona procedura
– dogodne terminy spłaty
– bez poręczycieli
– niskie raty
– decyzja w ciągu godziny
– pieniądze na dowolny  cel

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.4/10 (8 votes cast)
Gdzie jest do dostania szybka pożyczka bez sprawdzania bik, 7.4 out of 10 based on 8 ratings
28 grudnia 2011


Podobne


Tagi , , ,


3 opinie o Gdzie jest do dostania szybka pożyczka bez sprawdzania bik

  jestem oburzona!!! pożyczyłam pieniądze na wyprawkę dla syna do szkoły, a spłaciłam tyle co za dwie wyprawki! te szybkie pożyczki to jakiś rozbój w biały dzień!!! mafia chyba tyle odsetek nie bierze co te firmy!!!

  pożyczki bez bik
  10 września 2012 o 09:57

  Czy łatwo jest dostać taką pożyczkę? Mam obniżoną zdolnosć kredytową i w ogóle mam dość duże problemy finansowe, jednak wszystko regularnie spłacam i nigdy nie zalegałem z żadnymi płatnościami. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat?

  szybka pożyczka bez sprawdzania
  14 września 2012 o 09:05

  Jakie opinie panują o VIVUS ? Zachęcili mnie reklamą, że za pierwszym razem nie wezmą ode mnie opłat za pożyczkę. Wszystko wygląda fajnie. Nie potrzebuję wiele – tylko 500 zł na dwa tygodnie. Co o nich sądzicie ? Działają sprawnie ? Nie chcę, żeby później się okazało, ze jednak muszę jakieś niesamowite odsetki za tę pożyczkę zapłacić.

  a może VIVUS - jakie opinie ?
  6 lutego 2013 o 13:48

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt samochodowy Lukas Bank

Informacje i opinie o kredytach samochodowych w banku Lukas Bank Według badania „Obserwator Auto 2011” Polska posiada najniższy wskaźnik posiadania...

Zamknij