Gdzie jest do dostania szybka pożyczka bez sprawdzania bik

Szybka pożyczka gotówkowa bez sprawdzania w BIK – Powszechny Dom Kredytowy. PDK to firma specjalizująca się w oferowaniu szybkich kredytów. Jest to pośrednik kredytowy działający od lat na polskim rynku. Doradcy finansowi z Powszechnego Domu Kredytowego wybierają najkorzystniejsze rozwiązania dla swoich klientów. Należy zaznaczyć, iż PDK współpracuje z 30 instytucjami finansowymi. Oprócz oferty kredytowej PDK proponuje również proste rozwiązania oszczędnościowe.

Na stronie www.pdk.pl znajduje się formularz zgłoszeniowy-po jego wypełnieniu doradca PDK kontaktuje się bezpłatnie z wnioskodawcą i wspólnie rozwiązują problem. Dzięki uproszczonej procedurze gotówkę można otrzymać nawet w jeden dzień.

Warunki pożyczki:

– pożyczka do 5 tysięcy złotych
– uproszczona procedura
– dogodne terminy spłaty
– bez poręczycieli
– niskie raty
– decyzja w ciągu godziny
– pieniądze na dowolny  cel

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.4/10 (8 votes cast)
Gdzie jest do dostania szybka pożyczka bez sprawdzania bik, 7.4 out of 10 based on 8 ratings

3 Replies to “Gdzie jest do dostania szybka pożyczka bez sprawdzania bik”

  1. jestem oburzona!!! pożyczyłam pieniądze na wyprawkę dla syna do szkoły, a spłaciłam tyle co za dwie wyprawki! te szybkie pożyczki to jakiś rozbój w biały dzień!!! mafia chyba tyle odsetek nie bierze co te firmy!!!

  2. Czy łatwo jest dostać taką pożyczkę? Mam obniżoną zdolnosć kredytową i w ogóle mam dość duże problemy finansowe, jednak wszystko regularnie spłacam i nigdy nie zalegałem z żadnymi płatnościami. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat?

  3. Jakie opinie panują o VIVUS ? Zachęcili mnie reklamą, że za pierwszym razem nie wezmą ode mnie opłat za pożyczkę. Wszystko wygląda fajnie. Nie potrzebuję wiele – tylko 500 zł na dwa tygodnie. Co o nich sądzicie ? Działają sprawnie ? Nie chcę, żeby później się okazało, ze jednak muszę jakieś niesamowite odsetki za tę pożyczkę zapłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv