Prostoliczony kredyt gotówkowy Lukas BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku Lukas Bank

Podpisywanie z bankiem umowy o kredyt , wiąże się najczęściej  z brakiem bieżącej gotówki  na realizacje marzeń. Lukas Bank oferuje proste rozwiązanie problemu braku pieniędzy. Za każde pożyczone 1000 zł, Miesięczny koszt kredytu wynosi 10 zł. W celu ustalenia zdolności kredytowej, potencjalni kredytobiorcy muszą okazać w banku : aktualne zaświadczenie o wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia netto lub brutto z ostatnich 3 miesięcy (klienci zatrudnieni na podstawie umowy o pracę), ostatni dowód wpłaty renty (renciści), w przypadku klientów prowadzących gospodarstwo rolne (zaświadczenie z Urzędu Gminy potwierdzające fakt posiadania gospodarstwa rolnego, kserokopie ostatniego dowodu opłacenia składki KRUS, kserokopie ostatniego dowodu opłacenia podatku rolnego), w przypadku  osób prowadzących działalność gospodarczą (dokument dotyczący formy opodatkowania, wpis do EDG, zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu składek).

Prostoliczony kredyt gotówkowy w Lukas Banku – główne cechy:

– dowolny cel pożyczki
– możliwość konsolidacji pozostałych zobowiązań ( do 50 000 zł)
– im większa pożyczka, tym niższe oprocentowanie
– klient wybiera datę spłaty rat
– maksymalny okres kredytowania to 72 miesiące
– kwota kredytu od 500 zł do 80 000 zł
– specjalne warunki kredytu dla osób mających zawód zaufania publicznego
– nominalne oprocentowanie od 6,99 procent
– oferta ważna do 31 maja bieżącego roku

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.7/10 (3 votes cast)
Prostoliczony kredyt gotówkowy Lukas Bank, 5.7 out of 10 based on 3 ratings
11 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Prostoliczony kredyt gotówkowy Lukas Bank

  Witam.
  Chciałem się odnieść do powyższego artykułu, a mianowicie posiadam konto w lukas banku od 10 lat.
  Jestem rzetelnym klientem o czym mogą zaświadczyć wzięte w tym banku kredyty spłacane bez żadnej zwłoki.
  W ubiegłym tygodniu z powodu niespodziewanej awarii samochodu,byłem zmuszony zaciągnąć pożyczkę w wysokości 2tys.
  Jakież było moje zdziwienie,że pomimo wpływów na moje konto średnio z ostatnich 3 miesięcy wyniosło 5tys.,pani w banku miała przed oczami moje wpływy na konto,/regularne przelewy z firmy którą obsługuję od 10 lat/,pomimo iż zaproponowałem jej przyniesienie PIT-u z urzędu skarbowego za ubiegły rok z średnimi dochodami w wys.7tys/mies.,uzyskałem odpowiedż odmowną, bo pani wytłumaczyła mi że dla niej wiążąca jest wysokość karty podatkowej jaką płacę,i wyliczyła mi mój dochód w wysokości 900zł/mies.
  W związku z powyższym ja osobiście rezygnuję z usług tego banku,i jednocześnie proponuję przyszłym klientom wybranie przychylniejszego banku,a zapewniam że jest ich wiele.
  Pozdrawiam.

  tadek
  12 kwietnia 2011 o 10:37

  Przyznam, że po tym co przeczytałem wyżej to mnie zamurowało !! Zastanawiam się czy to czasem winna tej sytuacji nie była owa pani. Bo jeśli tak bank traktuje stałych klientów, to faktycznie nie jest to zachęcające.

  Marion
  12 kwietnia 2011 o 10:55

  Ja wcale się nie dziwię Tadkowi z powyższego posta. To standardowe działanie w większości banków. Mimo, że klient jest dobry, to traktują go jak śmiecia. Miałem identyczny przypadek w innym banku. Rachunek firmowy na który przychodzi stale od dwóch lat po 30 tys zł miesięcznie, a oni nie chcieli mi dać kredyty 5000 zł. Paranoja z tymi bankami i kredytami. Sami budują szarą strefę pożyczek pozabankowych.

  kredyt gotówkowy
  25 września 2012 o 10:14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Leasing na Opla – oferta Millennium Banku

Millennium Bank ruszył z jesienną promocją leasingu na samochody bardzo popularnych w Polsce marek. Między innymi Opel, Skoda, Fiat, Peugeot...

Zamknij