Prosta Pożyczka Gospodarcza Kasa SKOK StefczykaLinki sponsorowane

Hasło przewodnie tej pożyczki dla firm „U Nas REGON= pożyczka „ świadczy o łatwości w zdobyciu obcego kapitału w tej instytucji finansowej. Dodatkowe środki mogą być przeznaczone na finansowanie bieżących potrzeb wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej. KASĘ Stefczyka wyróżnia szybka decyzja kredytowa, która może być podjęta już w 72 godziny. Maksymalna wielkość pożyczki o jaką mogą się ubiegać przedsiębiorstwa w tej instytucji finansowej wynosi 50 tysięcy złotych. Z korzyścią dla firm, Kasa Stefczyka zredukowała do minimum ilość dokumentów dołączanych do wniosku i obniżyła wymagania dotyczące zabezpieczeń-również w stosunku do nowych przedsiębiorstw. Warto wspomnieć o kosztach kredytowych. Prosta Pożyczka Gospodarcza oprocentowana jest od 11,75 procent, a prowizja od udzielonego kredytu wynosi maksymalnie 5 procent. Istnieje możliwość obniżania prowizji w zależności od zdolności kredytowej danej firmy, która ubiega się o dodatkowy kapitał.

Prosta Pożyczka Gospodarcza-główne cechy:

– okres kredytowania 3-12 miesięcy ( oprocentowanie 11,75 %)
– okres kredytowania 13-36 miesięcy ( oprocentowanie 15 %)
– maksymalna kwota pożyczki to 50 tys. zł
– decyzja kredytowa do 72 miesięcy
– prowizja od 3,5 % do 5 %
– możliwość kredytowania prowizji
– możliwość otrzymania mikrolinii do 10 tysięcy złotych

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (3 votes cast)
Prosta Pożyczka Gospodarcza Kasa SKOK Stefczyka, 8.0 out of 10 based on 3 ratings
29 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


5 opinie o Prosta Pożyczka Gospodarcza Kasa SKOK Stefczyka

  Oferta jest chyba dość ciekawa, zwłaszcza jeśli chodzi o drobnych przedsiębiorców… Mam niewielką kwiaciarnię i chciałabym trochę rozwinąć działalność, jednak brakuje mi środków. Czy warto zainteresować się czymś takim jak pożyczka gospodarcza w SKOK?

  Joanna Ż.
  22 maja 2012 o 14:01

  Czy są jakieś obostrzenia odnoście celu, na który mają zostać przeznaczone pieniądze? Spotkałem się kiedyś z sytuacją, że środków z pożyczki nie można było przeznaczyć np. na bieżące koszty utrzymania działalności…

  Paweł
  23 maja 2012 o 08:43

  No właśnie. Stoję przed potrzebą kupna samochodu. Nie mam wolnej gotówki i pomyślałem, że mogę tą drogą kupić używany samochód na kredyt z Provident. Auto już wybrałem.
  Dam znać, czy udało mi się odstać pieniądze.

  Gość - Poznań
  10 lipca 2012 o 10:07

  Czy ktoś brał już taką pożyczkę gospodarczą i ma jakieś doświadczenia – pozytywne lub negatywne? Jestem ciekaw, bo potrzebuję 30 tysięcy i zastanawiam się jaką ofertę wybrać. Nie znam się, ale wysokość odsetek i prowizji brzmi dość interesująco…

  szukam pożyczki na rozwój biznesu
  14 września 2012 o 09:30

  Ja od pewnego czasu jestem klientem Skok Stefczyka. Muszę powiedzieć, że nie żałuję decyzji, że przyszedłem do oddziału na rekonesans.
  Głównie korzystam z pożyczek, bo często brakuje mi na bieżące opłaty. Nie ma z tym żadnych kłopotów. Koszty pożyczki nie są wcale wysokie – można to zaakceptować.
  Jak już ktoś rozpocznie z nimi współpracę, to raczej będzie ona stała i owocna.

  Chwilówki Skok
  27 listopada 2012 o 11:40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jak zarobić na poleceniu konta bankowego – PolecamBank w mBank

Z badań wynika, że Polacy bardzo często o nowych produktach, ciekawych ofertach czy promocjach w bankach dowiadują się od znajomych....

Zamknij