Kto oferuje najtańsze pożyczki i kredyty dla pracujących na czarnoLinki sponsorowane

Nie pracujesz legalnie a przydałby Ci się zastrzyk gotówki? Twój pracodawca zalega Ci z zapłatą? Szukasz korzystnej oferty pożyczkowej jednak wiesz, że nie możesz liczyć na pożyczkę w banku. Rozejrzyj się za ofertami pożyczek prywatnych. Osoby uzyskujące dochodu raczej nie mają problemu ze znalezieniem atrakcyjnej oferty pożyczki. Niestety jeśli nie możemy potwierdzić swoich dochodów żadnych dokumentem wówczas pojawia się problem.

Osoby nie posiadające stałego dochodu mogą skorzystać jedynie oferty pożyczek prywatnych. Co prawda rynek parabanków w Polsce się dopiero rozwija, jednak już teraz jest w czym wybierać. Do wyboru mamy pożyczki prywatne, pożyczki w firmach prywatnych, pożyczki lombardowe, pożyczki społecznościowe oraz pożyczki sms. Najkorzystniej jednak wychodzą wciąż pożyczki społecznościowe.

Jednym z największych i najpopularniejszych serwisów oferujących pożyczki społecznościowe w Polsce jest serwis Kokos.pl. Klient może pożyczyć tam pieniądze na wybrany przez siebie procent. Jednak by skorzystać z oferty pożyczki należy zarejestrować się w systemie. Inni użytkownicy wystawiają oferty pożyczek. Są to inwestorzy. To oni decydują na jaki procent mogą pożyczyć pieniądze. Również to do nich zależy na jaki okres zostaną nam pożyczone pieniądze. Z wybranej oferty możemy skorzystać lecz nie musimy. Pożyczkobiorcy wybierają dla siebie najkorzystniejszą ofertę. Dzięki pożyczkom społecznym nie tylko można pożyczyć pieniądze ale również zarobić.

Osoby pracujące na czarno mogą korzystać również z oferty firm pożyczkowych takich jak Prodvient. Firma ta oferuje pożyczki na dowód osobisty. Nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł. Maksymalnie można się jednak ubiegać o pożyczkę w wysokości 7 tysięcy złotych. Pożyczki zaciągnięte w Providencie należy spłacać w ratach tygodniowych.

Ostatnią opcją dla osób zarabiających na czarno są pożyczki przez internet lub sms. W sieci jest coraz więcej ofert firm, które proponują pożyczki przez sms. Klient musi wypełnić jedynie formularz zgłoszeniowy i podać numer telefonu. Na podany numer telefonu przychodzi sms zwrotny z podanym unikalnym numerem klienta. Klient ten musi dokonać rejestracyjnego przelewu na konto firmy pożyczkowej w celu potwierdzenia zgody na warunki umowy pożyczkowej. W ciągu kilku minut na konto z powrotem klient otrzymuje kwotę pożyczki. Pożyczka udzielona za pomocą systemu sms jest spłacana w ciągu 15-30 dni w całości.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.9/10 (12 votes cast)
Kto oferuje najtańsze pożyczki i kredyty dla pracujących na czarno, 7.9 out of 10 based on 12 ratings
15 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


7 opinie o Kto oferuje najtańsze pożyczki i kredyty dla pracujących na czarno

  Czy dostał ktoś pożyczkę w tym Kokosie ? Ja potrzebuję 5000 zł na pół roku.
  Niestety nie mam żadnych zaświadczeń o dochodach.
  Szukam najlepiej pożyczki pozabankowej na jakiś zdrowych zasadach.

  Kredyt bez zaświadczeń
  12 maja 2012 o 16:48

  Oficjalnie nie pracuję. Dorabiam sobie tylko sprzątaniem i może nie wychodzę na tym jakoś rewelacyjnie, ale na życie starcza. Chciałabym kupić sobie nowe meble do kuchni ale na raty nie chcą mi dać, bo pracuję bez umowy. Czy w tym Kokosie mam szansę na pożyczkę?

  Maria
  22 maja 2012 o 14:04

  Biorąc taką pożyczkę człowiek podpisuje zobowiązanie spłaty, więc świadomie przyjmuje odpowiedzialność. Firmy pożyczkowej nie interesuje w tym momencie czy pracujesz na czarno, na umowę, czy masz własną działalność. Po prostu musisz to spłacić, a jak to zrobisz, to już tylko Twój problem.

  Krystyna
  23 maja 2012 o 08:53

  Trochę to naciągane moim zdaniem… Tak jak już ktoś gdzieś wspomniał, dziś pracujesz, jutro nie. W przypadku pracy na czarno nie ma żadnego ubezpieczenia w razie utraty pracy, więc można się wpakować w kłopoty. Balansowanie na cienkiej linie…

  Iwona z Wrocławia
  11 czerwca 2012 o 12:59

  Dla osób pracujących na czarno jest to dobre rozwiązanie. W normalnym banku nie mają one szans dostać żadnej pożyczki. Podobnie w większości firm udzielających kredytów… Zwykle chcą zaświadczeń, oświadczeń itp. a przecież w przypadku pracy na czarno, ciężko się chwalić dochodami, chociażby ze względu na urząd skarbowy

  pożyczka dla pracujących bez umowy
  14 września 2012 o 09:31

  .Nie nabierajcię się na te pożyczki z parabanku! Z dochodem na czarno nie jest możliwie dostanie nigdzie ale to nigdzie pożyczyki czy kredytu! Nie ma opcji ze ktoś przyzna. Sama próbowałam już wszędzie pracując na czarno i wszyscy odmawiaja,

  Magda113
  20 listopada 2015 o 19:19

  Jeśli już decydujesz się na kredyty dla zadłużonych bezrobotnych, to w pewnym źródle!

  olaf
  15 grudnia 2015 o 15:23

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyty gotówkowe – samochodowe Multibank

Informacje i opinie o kredytach samochodowych i gotówkowych w Multibanku. Kredyt gotówkowy w Multibanku to możliwość sprawnej realizacji swoich potrzeb,...

Zamknij