Czy są możliwe pożyczki i kredyty bez dochodów w Skok StefczykaLinki sponsorowane

Jeszcze do niedawna osoby zatrudnione na podstawie umowy o dzieło lub umowy zlecenia nie miały co liczyć na pożyczkę w banku. Banki obawiały się ryzyka związanego z ewentualną niewypłacalnością pożyczkobiorcy. Oferowane produkty kredytowe albo były wysoko oprocentowane albo do podpisania umowy był konieczny zakup ubezpieczenia. To wszystko składało się na wysokie koszty takich pożyczek. Było to trochę absurdalne rozwiązanie, bowiem osoby o niskich dochodach musiały dodatkowo płacić więcej za pożyczkę niż osoby o dochodach wyższych.

Na pomoc wszystkim wykluczonym finansowo klientom wyszły SKOKi. Kasy te oferują dużo korzystniejsze pożyczki niż w większości banków. Przed wszystkim o pożyczkę może się ubiegać każdy, bez względu na wiek czy uzyskiwany dochód. Kasy nie mają wymogów dotyczących minimalnego osiąganego dochodu. O pożyczkę może ubiegać się każdy, kto ukończył 18 lat i posiada obywatelstwo polskie.

Obecnie w Kasach Chmielewskiego klienci mogą liczyć na pożyczkę z niższym oprocentowaniem. Kolorowa Jesień bo tak nosi nazwę akcja promocyjna zapewnia niższe oprocentowanie nominalne pożyczki oraz niższą prowizję za jej udzielenie. Klient nie zapłaci również nic za przygotowanie umowy pożyczki. Kasy bowiem zniosły opłatę przygotowawczą.

Maksymalna kwota pożyczki w ramach promocji Kolorowa Jesień wynosi 3 tysiące złotych. Pożyczkę można rozłożyć na 12 rat. Oprocentowanie nominalne pożyczki zaczyna się już od 8,5%. Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 1,5% i jest w pełni kredytowana. Dzięki temu starając się o pożyczkę nie musimy martwić się o dodatkową gotówkę na pokrycie jej kosztów.Ażeby ubiegać się o pożyczkę należy jedynie wybrać się do oddziału Skoku Chmielewskiego z dowodem osobistym.

Przy kwocie 1000 zł rozłożonej na 12 równych rat, rzeczywista roczna stopa oprocentowania wyniesie 11,97%. W przeliczeniu na raty jest to tylko 87,22 zł. W przypadku kwoty pożyczki wyższej o 500 zł, rata wzrasta i wynosi 130, 83 zł. Jeśli jednak kwota 1500 jest zbyt niska możemy ubiegać się o pożyczkę w wysokości 2000 zł. Wówczas przy 12 ratach miesięcznie będziemy spłacać 174,44 zł. Przy pożyczce na kwotę 3000 zł, rata wynosie już 261,67 zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (9 votes cast)
Czy są możliwe pożyczki i kredyty bez dochodów w Skok Stefczyka, 8.0 out of 10 based on 9 ratings
15 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


6 opinie o Czy są możliwe pożyczki i kredyty bez dochodów w Skok Stefczyka

  Mam nadzieję, że to prawda co piszecie, i że dostanę kredyt.
  Wpadłem w tarapaty i potrzebuję jakoś wydostać się z pętli zadłużenia.

  Potrzebna pożyczka dla bezrobotnych
  22 grudnia 2011 o 13:03

  Bardzo mnie interesuje kredyt dla osób bez dochodów. Przynajmniej dla osób bez oficjalnych dochodów. Krótko mówiąc pracuję na czarno i nie mogę udokumentować swoich zarobków.

  Pożyczki dla bezrobotnych
  23 marca 2012 o 20:53

  Nie pracuję, mam tylko zasiłek z opieki społecznej i czasem dorobię sobie coś na czarno. Czy w takiej sytuacji mogę np. pożyczyć około 1500 zł żeby kupić sobie nową pralkę? Stara coraz częściej odmawia posłuszeństwa, a nie mam tyle odłożonej gotówki. O ratach w mojej sytuacji mogę jedynie pomarzyć…

  Antoni
  22 maja 2012 o 14:09

  Podpisując umowę na pożyczkę bez dochodów, klient bierze na siebie odpowiedzialność za spłatę. Jeśli nie spłaca, ryzykuje tym, że dług będzie szybko się zwiększał i pewnego dnia do drzwi zastuka komornik. Decydując się na taką pożyczkę, trzeba mieć pełną świadomość tego, że będzie trzeba ją spłacić.

  Paweł (Wawa)
  23 maja 2012 o 08:56

  Nie rozumiem jak można brać kredyt czy pożyczkę, nie mając dochodów, a co za tym idzie – perspektyw na spłacanie rat. Moim zdaniem to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie, które może skończyć się dramatycznie. Ludzie zupełnie nie myślą, co robią…

  Gacek
  31 maja 2012 o 14:13

  Nie mam dochodów, a chciałbym dostać pożyczkę… Zastanawia mnie tylko jak to spłacę. Kolejną pożyczką udzieloną na podobnych warunkach? Oferta może jest kusząca, jednak chyba tylko dla odważnych, którzy nie martwią się, czy za kilka dni komornik nie zastuka im do drzwi…

  kredyt bez dochodów
  14 września 2012 o 09:06

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Moduł prawny w systemie BusinessNet w Banku BPH

System bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych pozwala na efektywne  zarządzanie finansami oraz nieograniczony i szybki kontakt z bankiem. Dzięki tej...

Zamknij