Gdzie jest pożyczka na sam dowód – szybkie pieniądze w DB KredytLinki sponsorowane

DB Kredyt – szybkie kredyty na dowód osobisty. Jest to detaliczna siec Deutsche Banku PBC. Placówki DB Kredyt odpowiedzialne są za segment consumer finance w Deutsche Banku PBC. Zatem oferują kredyty konsumpcyjne. Strategia DB Kredyt zakłada udzielanie atrakcyjnych pożyczek gotówkowych. Podmiot ten w ciekawy sposób łączy standardy zwykłych kredytów z tzw. chwilówkami. Na korzyść DB Kredyt działa przede wszystkim długoletnie międzynarodowe doświadczenie Deutsche Banku. Oferta sieci DB Kredyt charakteryzuje się prostą formą, uproszczoną procedurą oraz korzystnymi warunkami kredytowania. Placówki DB Kredyt usytuowane są głównie w mniejszych miejscowościach.

DB Kredyt w procesie ubiegania się o pożyczkę nie wymaga praktycznie żadnego zabezpieczenia, a gotówkę można otrzymać praktycznie na dowód osobisty. Chęć skorzystania z oferty można zgłosić poprzez wysłanie SMS-a o treści „dbk” na numer 7155, skontaktowanie się z infolinią-801 118 118 lub wypełnienie wniosku kredytowego online.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.9/10 (7 votes cast)
Gdzie jest pożyczka na sam dowód - szybkie pieniądze w DB Kredyt, 8.9 out of 10 based on 7 ratings
20 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


2 opinie o Gdzie jest pożyczka na sam dowód – szybkie pieniądze w DB Kredyt

  To wszystko wygląda zbyt pięknie, żeby mogło być prawdziwe. Domyślam się, że w tej ofercie jest gdzieś ukryty haczyk, o którym klient przekona się, gdy będzie już spłacał umowę. Nie wierzę w to, że ktoś daje coś tak zupełnie bezinteresownie.

  Danuta
  11 czerwca 2012 o 13:17

  Szukam najlepszej oferty pożyczki bankowej, do której nie są potrzebne żadne zaświadczenia o zarobkach. Potrzebuję pieniędzy, a nie mam możliwości załatwienia zaświadczenia na już, bo pracodawca jest w Warszawie i zabiera to mnóstwo czasu.

  pożyczki od ręki bez zaświadczeń
  24 września 2012 o 14:05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt w rachunku bieżącym dla firm Getin Bank

Informacje i opinie o kredytach w rachunku bieżącym dla firm w banku Getin Bank Podstawową zasadą skutecznego zarządzania w firmie...

Zamknij